Serdecznie zapraszamy Czytelników portalu na stoisko (nr 38) potalu wentylacja.com.pl podczas Forum Wentylacja 2-3 marca br. w Centrum Kongresowym GROMADA na ul. 17 Stycznia 32 (róg Al. Żwirki i Wigury). Wystawa będzie czynna w godzinach 9.00-17.00.

Prócz ostatnich numerów "Techniki Chłodniczej i Klimatyzacyjnej", książek branżowych Wydawnictwa MASTA na naszym stoisku kupić będzie można w cenach promocyjnych dwie ostatnie nowości Wydawnictwa Systherm:
Na Forum Wentylacja swoją ofertę zaprezentuje rekordowa liczba 65. wystawców, w tym 55. producentów oraz 10. organizacji i wydawnictw branżowych. zobacz aktualną listę wystawców
Prócz tradycyjnych seminariów dla architektów, spółdzielni mieszkaniowych, zarządców nieruchomości i kominarzy, podczas Forum Wentylacja 2005 odbędzie się "Dzień Instalatora" - cykl seminariów-szkoleń dla instalatorów.
Tematem przewodnim części seminaryjnej będzie wdrażanie w Polsce Europejskiej Dyrektywy Energetycznej, która wchodzi w życie od stycznia 2006 roku. Celem dyrektywy jest ograniczenie zużycia energii przez budynki z jednoczesnym zapewnieniem właściwej jakości powietrza wewnętrznego. Tematyka seminariów nawiąże do tych zagadnień.
Podczas seminariów odbedą się także praktyczne prezentacje najnowszych technologii i urządzeń dostępnych na rynku.
Do udziału w seminariach oraz zwiedzania wystawy upoważnia karta wstępu. Cena dwudniowej karty wstępu - 20 zł. Dla Członków Stowarzyszenia Polska Wentylacja wstęp jest bezpłatny. Karty wstępu można wykupić w dniach trwania FORUM, w recepcji FORUM.
Wszyscy uczestnicy FORUM otrzymują:
- "CYRKULACJE" - biuletyn informacyjny Stowarzyszenia Polska Wentylacja,
- katalog wystawców,
- płytę CD.
Na płycie CD znajdują się: prezentacje multimedialne do referatów prezentowanych na seminariach, wybrane referaty, elektroniczna wersja katalogu wystawców, informacje merytoryczne z zakresu wentylacji, informacje o Stowarzyszeniu, wersje demonstracyjne programów komputerowych do projektowania instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych: SMOKEPACK oraz CAD-profi System. Uczestnicy mają także możliwość nabycia materiałów seminaryjnych w formie książkowej.
Wśród projektantów biorących udział w seminariach zostaną rozlosowane dwie pełne licencje programów do projektowania instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych SMOKEPACK oraz CAD-Profi System.
Wśród instalatorów biorących udział w "Dniu Instalatora" podczas FORUM (2 marca) zostanie rozlosowana profesjonalna wiertarka udarowa z kompletem wierteł HILTI .


Plan wystawy: