Zapraszamy Państwa do udziału w FORUM WENTYLACJA 2003 - pierwszym ogólnopolskim spotkaniu specjalistów branży wentylacyjnej, któremu portal www.wentylacja.com.pl służy wsparciem medialnym.FORUM WENTYLACJA odbędzie się w dniach 13-14 marca 2003 roku w Warszawie, w Centrum Kongresowo-Hotelowym GROMADA (ul. 17 Stycznia 32 - róg. Al. Żwirki i Wigury).
FORUM to dwa dni seminariów, dyskusji i prezentacji oraz wystawa producentów i wykonawców systemów wentylacyjnych.
Celem FORUM jest wymiana doświadczeń i wiedzy z zakresu techniki i aspektów prawnych projektowania, wykonawstwa, odbiorów i eksploatacji systemów wentylacyjnych.
Przedsięwzięcie to jest adresowane do producentów, dostawców, projektantów, wykonawców oraz odbiorców systemów wentylacji, a także instytucji i organizacji współpracujących zawodowo z branżą wentylacyjną: nadzoru budowlanego, straży pożarnej, inspekcji pracy, kominiarzy.
Celem FORUM jest także przygotowanie branży wentylacyjnej do działania po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej. Uczestnicy otrzymają praktyczne informacje z zakresu prawa i realiów prowadzenia działalności na rynku polskim i rynkach zagranicznych.
FORUM będzie również służyć przestawieniu stanowiska branży wentylacyjnej wobec aktualnego stanu prawnego i warunków funkcjonowania branży.
Podczas FORUM odbywać się będzie wystawa producentów oferujących materiały i urządzenia wentylacyjne, m.in. AERECO WENTYLACJA, ALNOR SYSTEMY WENTYLACYJNE, AMA-BALEX, BERLINERLUFT, BH-RES, DARCO, DOMUS DUCTING, ELEKTRA, KONWEKTOR, JUWENT, KARPOL, KIMO, KMW EGINEERING, LINDAB, MERCOR, NEDERMAN POLSKA, SMAY, PANOL, UNIWERSAL, VENTURE INDUSTRIES, VTS CLIMA.
Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w FORUM należy wypełnić zgłoszenie.
Na podstawie zgłoszenia zostanie dla Państwa przygotowana bezpłatna karta wstępu uprawniająca do wejścia na ekspozycję oraz na wybrane seminaria. Kartę wstępu można będzie odebrać w recepcji FORUM.


Serdecznie zapraszamy na stoisko portalu www.wentylacja.com.pl
na FORUM WENTYLACJA 2003!