Przyszłoroczna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Budma – największego wydarzenia targowego poświęconego tematyce budownictwa i wiodącego w Europie Środkowo-Wschodniej – będzie miała wyjątkowy, jubileuszowy charakter.

Zapraszamy do udziału w targach Budma 2011
Firmy z branży budowlanej już po raz dwudziesty zaprezentują w Poznaniu najnowsze produkty i technologie dla budownictwa. Zachęcamy Państwa do przedstawienia innowacyjnej oferty Państwa firmy w elitarnym towarzystwie przedsiębiorstw budowlanych z Polski i zagranicy.

Motywem przewodnim targów BUDMA 2011 jest „Zrównoważone budownictwo – Inwestycja w przyszłość”. Ekspozycja, liczne przestrzenie specjalne i program targowych wydarzeń koncentrować się będą wokół bezpiecznych dla człowieka, ekologicznych materiałów budowlanych, nowoczesnych technologii zapewniających wysoką sprawność energetyczną, komfort i funkcjonalność budynku przy zminimalizowaniu skutków jego oddziaływania na środowisko naturalne.

Tematyka targów Budma obejmuje wszystkie etapy realizacji inwestycji budowlanej - od projektowania, prac gruntowych oraz sprzętu budowlanego na placu budowy, przez elementy konstrukcyjne, ściany i elewacje, stropy, posadzki, stolarkę otworową, drzwi, dachy, chemię budowlaną, po systemy wykończeniowe i systemy zarządzania budynkiem.

Budma to:
· ponad 1300 firm z kilkudziesięciu krajów
· 60.000 zwiedzających
· 15 pawilonów o łącznej powierzchni 60.000 mkw
· ekspozycje specjalne w tym m.in.:

- BudShow – dom jutra – dom inteligentny
- Mistrzostwa Murarskie
- Budownictwo pasywne
- Wioska Domów Drewnianych
- Pokazy Sztuki Dekarskiej
- Nowoczesny Warsztat Ciesielski
- Budynek bez barier
- Archispace

Program wydarzeń targów Budma obejmuje kilkadziesiąt konferencji w tym m.in.:
· Dni Inżyniera Budownictwa
· Dzień Architektury
· Dzień Urbanisty
· Kongres Dekarzy Polskich

Uwaga! Do 30 czerwca specjalne promocyjne ceny!

Więcej na www.budma.pl


Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.