Nie ukrywamy, że największe wrażenie zawsze robić będzie podpalanie drewna w kominku przy pomocy jednej zapałki. Jeśli jednak jesteś zwolennikiem nowoczesnych rozwiązań, a nie ekstremalnych pomysłów – STEINEL przygotował produkt, który w pełni Cię zadowoli. Zapalarka do kominka HL1000 nie tylko nada wieczorowi przy kominku elegancji, ale także zapewni bezpieczeństwo i pełną kontrolę nad naszym – dosłownie – ogniskiem domowym.Filozofią niemieckiej marki STEINEL jest zagwarantowanie bezpieczeństwa i komfortu w domu. Nic dziwnego, że urządzenia tej firmy towarzyszą nam przy tak wielu okazjach. Teraz, gdy kończy się sezon radosnego grillowania na powietrzu, a zaczyna okres przytulnych wieczorów w zaciszu domowych, STEINEL przenosi się do domu wraz z nami.

A to dzięki zapalarce do kominka, HL 1000. Zbudowanie kominka w domu staje się coraz bardziej oczywiste. Coraz częściej takie rozwiązanie proponowane jest nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także nowoczesnych apartamentach i mieszkaniach. Jednak decyzja o naturalnym płomieniu w domu to niebagatelne przedsięwzięcie.

To, co dla nas najważniejsze, to bezpieczeństwo. Na szczęście, fachowcy o dużej wiedzy nas zabezpieczają. Przynajmniej do pewnego stopnia. Najbardziej – nomen omen – zapalnym punktem eksploatacji naszego kominka będzie zawsze włączanie go.

Po dokonaniu wyboru drewna i umiejscowieniu go w kominku – cóż, musimy je zapalić. Zbyt kreatywni użytkownicy powinni mieć się na baczności – dla zdrowia i komfortu powinniśmy zapomnieć o wszelakich chemicznych wspomagaczach.

Niemądre byłoby też zapalanie przez kontakt z palącym łuczywem, zwitkiem papieru czy innym otwartym ogniem. Najbezpieczniejszym, najszybszym i najlepszym sposobem na rozpalenie ognia w kominku jest zapalarka do grilla. Wystarczy ułożyć drewno i przytknąć zapalarkę HL 1000.

Zapalarka zasilana jest elektrycznie ma moc 800 wat. Nie pozostaje nic innego jak włączyć zapalarkę i zbliżyć do drewna. W przeciągu dwóch minut uzyskujemy równomiernie palące się drzewo – i możemy rozkoszować się przyjemnym ciepłem, pięknym światłem i kojącym odgłosem palącego się drewna. Jak to wszystko możliwe? Zapalarka STEINEL uzyskuje temperaturę aż 700 stopni – to powoduje żarzenie się drewna i w efekcie jego zapalenie. Nowoczesna technika pozwala nam na bezpieczne obchodzenie się z ogniem. Niezwykłe możliwości i odczuwalny komfort ukryte niewielkim, eleganckim urządzeniu.

Cena: 179 zł brutto

Dystrybucja: Lange Łukaszuk

Więcej informacji: www.langelukaszuk.pl; www.steinel.pl