Tegoroczne Forum Wentylacja zostawi po sobie wiele śladów, między innymi w postaci wydanych na tę okazję specjalnych publikacji. Seminaria obfitowały w ciekawe referaty, których część opublikowano w materiałach konferencyjnych, wydano też płytę CD i przedstawiono nowy biuletyn Stowarzyszenia Polska Wentylacja pt. "CYRKULACJE".Specjalne wydanie materiałów z Forum Wentylacja 2004 na płycie CD zawiera m.in.:
- program Forum Wentylacja 2004
- referaty
- katalog wystawców
- konkurs produktów
- bazę specjalistów
- biuletyn
- publikacje
- zestaw norm
oraz informacje o:
- wentylacji,
- Stowarzyszeniu Polska Wentylacja
- Forum Wentylacja 2003
- patronacie medialnym Forum
Bezpłatny egzemplarz płyty można zamówić w biurze Stowarzyszenia Polska Wentylacja lub za pośrednictwem www.wentylacja.com.pl: ZAMÓWIENIE FORUM-CD (podaj adres i wykonywany zawód)


Biuletyn-magazyn Stowarzyszenia Polska Wentylacja pt. "CYRKULACJE" powstał na bazie biuletynu elektronicznego. Nazwa biuletynu pochodzi od cyrkulacji powietrza w instalacji, a także cyrkulacji i wymiany myśli, poglądów i opinii - stąd w liczbie mnogiej. "Cyrkulacje" - słowo niby proste a jednak skomplikowane tak jak zagadnienie wentylacji. W podtytule "CYRKULACJI" znajdujemy słowa "Powietrze - Wentylacja - Klimatyzacja".
W wydaniu specjalnym (z okazji Forum 2004) "CYRKULACJI" opubliowano m.in. informacje o:
- działalności SPW
- targach INTERCLIMA
- rankingu stron www członków SPW
- konkursie "Dom Dostępny"
- szkoleniach i konkursach
- analiza rynku wentylacji
- ksiązkach
- zestawienie norm z zakresu wentylacji i klimatyzacji
- aprobaty techniczne COBRTI dot. aparatów grzewczo-wentylacyjnych
Pismo jest bezpłatnym kwartalnikiem, więc na następne wydanie biuletynu "CYRKULACJE" trzeba będzie czekać do czerwca 2004.
Już teraz możesz zamówić bezpłatny biuletyn "CYRKULACJE": w biurze Stowarzyszenia Polska Wentylacja lub za pośrednictwem www.wentylacja.com.pl: ZAMÓWIENIE "CYRKULACJE" (podaj adres i wykonywany zawód)

Szczegóły dotyczące FORUM WENTYLACJA 2004 na stronie
www.forumwentylacja.pl.