W programie WENTYLE 5.0 rozbudowano i zaktualizowano biblioteki firm CWK i BH-Res.


W programie WENTYLE 5.0 rozbudowano i zaktualizowano biblioteki firm CWK i BH-Res. Zmiany widoczne są po pobraniu i przeinstalowaniu programu. WENTYLE można bezpłatnie pobrać ze strony www.tomicad.pl.
Od niedawna wersja WENTYLI pod BricsCADa/IntelliCADa pracuje też w środowisku 4M IntelliCAD
www.4m.info.pl.

Program WENTYLE
jest nakładką na AutoCAD/BricsCAD/IntelliCAD, pozwalającą na proste i szybkie projektowanie systemów wentylacyjnych. WENTYLE, oprócz niewątpliwej zalety, jaką są gotowe bazy CAD elementów i urządzeń kilku producentów, wykonuje automatycznie zestawienie użytych w projekcie elementów, oblicza spadki ciśnień stworzonej przy użyciu programu instalacji lub jej fragmentu. Dzięki temu, że wykonywane są obliczenia spadków ciśnień, możliwe jest określenie danych instalacji, służących do doboru wentylatora.
Bezpłatną wersję programu WENTYLE można pobrać ze strony internetowej TomiCAD: >>pobierz program Wentyle 5.0WENTYLE to aplikacja pracująca w środowisku AutoCAD i IntelliCAD wspomagająca rysowanie i obliczenia instalacji wentylacyjnych. Program jest bezpłatny. WENTYLe zwiera bazy producenckie firm Alnor (kanały wentylacyjne), BH-Res (kanały went. z płyt Climaver), Dospel (wentylatory, kratki, kanały plastikowe), Flakt Woods (nawiewniki, klapy p.poż) i Smay (przepustnice, nawiewniki, kratki i inne), które stanowią bogatą ofertę elementów do budowy instalacji. Najnowsze wersje programu WENTYLE są udostępniane na stronie www.tomicad.pl wraz z krótkimi filmami o działaniu programu, instrukcjami i innymi niezbędnymi informacjami.
Zobacz też:
- Co nowego w Wentyle 5.0