Data rozpoczęcia
2011-03-05
Data zakończenia
2011-03-06
Miejsce
Szczecin

Zachodniopomorskie Targi Nieruchomości i Inwestycji
W marcu 2011 w hali MOSIR przy ul. Narutowicza 17 odbędą się Zachodniopomorskie Targi Nieruchomości i Inwestycji.

Mieszkanie na peryferiach, czy w centrum? Jakie jest cena metra kwadratowego? Jakie nastąpiły zmiany w programie „Rodzina na swoim”? Na te pytania i wiele innych będzie można znaleźć odpowiedź podczas największych w regionie XVII Zachodniopomorskich Targów Nieruchomości i Inwestycji, które odbędą się 5 i 6 marca w halach MTS.
Tegoroczne siedemnaste już Targi Nieruchomości i Inwestycji, to nowa formuła i dodatkowe atrakcje. To przystanek obowiązkowy dla wszystkich, którzy szukają nowego lokum i cenią sobie własny czas. Odwiedzający będa mieli okazję zapoznać się z propozycjami 80-ciu wystawców: firm deweloperskich, spółdzielni mieszkaniowych, banków czy biur nieruchomości. Nowością tej edycji targów będzie „Debata o nieruchomościach”, podczas której poruszone zostaną nabardziej aktualne dla tej branży tematy - m.in.: czy wyższy vat wpłynie na cenę domu? albo: jak zmiany w programie „Rodzina na swoim” zmieniają zasady zaciągania kredytu mieszkaniowego?

- Organizowana od 8 lat impreza zapisała się już na stałe w tradycji Szczecina i niezawodnie, z roku na rok, przyciąga tysiące odwiedzających, jednak wciąż puszkuję formuły imprezy, która lepiej odpowie na oczekiwania klientów orz wystawców - mówi Kornel Mróz organizator Targów. - Dla klientów targi są okazją do zapoznania się z ofertą rynku nieruchomości w pigułce. Wystawcy mają z kolei okazję zaprezentowania swojej oferty szerokiej publiczności. Jest to także dla nich okazja rozpoznania rynku. „Debatą o nieruchomościach” chcemy dać im możliwość wymiany doświadczeń i przemyśleń. Ich spostrzeżenia mogą okazać się ciekawe dla przedstawicieli gminy, którzy przygotowują tereny pod nowe inwestycje.
Zachodniopomorskie Targi Nieruchomości wyznaczają rytm aktywności tej branży. Tezę te potwierdzają liczby. W ubiegłym roku targi odwiedziło blisko 4 tys gości.

Organizatorzy przygotowali dla zwiedzających wiele imprez towarzyszących. Z pewnością jedną z ciekawszych, związanych z rynkiem nieruchomości, będą rozgrywki popularnej gry Cashflow, która będąc jednocześnie świetną rozrywką, pozwala uczyć się zasad prawidłowego zarządzania kapitałem i umiejętnego inwestowania nie tylko w nieruchomości.

Aby odwiedzający, szczególnie ci, którzy przybyli z dziećmi, mogli swobodnie zwiedzać stoiska, zorganizowano specjalny punkt zabaw i atrakcji dla najmłodszych. Pod okiem wykwalifikowanych opiekunek, bez żadnych obaw będzie można pozostawić dzieci, dla których przygotowano wiele ciekawych zajęć plastycznych, gier oraz zabaw językowych. Z pewnością będzie to impreza przyjazna dzieciom, a co za tym idzie – i rodzicom, którzy w spokoju będą mogli zwiedzać targowe stoiska, a w przypadku znalezienia interesującej oferty, możliwość do rozmów zapewni elegancka kawiarenka, zlokalizowana w ustronnym miejscu na końcu hali.

Targi otwarte są w godzinach 10:00-17:00, 5-6 marca 2011 r.

Wstęp na targi oraz parking przed halą MTS są bezpłatne.www.zachodniopomorskie.nieruchomosci.pl

Źródło: ''