Wśród zabytkowych kamieniczek w Gdańsku ma swoją siedzibę klub PARLAMENT, wymieniany jako jeden z najlepszych obiektów muzycznych w kraju. Wystąpili tam do tej pory m.in. Reni Jusis, Myslowitz, T.Love, O.N.A., Hey, Kayah, Knż, Raz Dwa Trzy, Vader, Pudelsi, Coma, Carrantuohill oraz praktycznie cała czołówka polskiego hip-hopu.

Za klimat w Klubie Parlament na Gdańskiej Starówce odpowiada VBW Engineering
W Parlamencie mają też miejsce imprezy towarzyszące jednym z najważniejszych festiwali odbywających się w Gdańsku (Festiwal Dobrego Humoru i Yach Film). Doskonała lokalizacja (Starówka Gdańska), przestronność (ponad 1000 m2 na trzech poziomach), możliwości techniczne, a przede wszystkim panujący w nim klimat, to tylko niektóre z elementów, które stanowią o tym, że klub nie ma sobie równych w Trójmieście.

Potrzeba zapewnienia komfortowej klimatyzacji w takim obiekcie to ten typ wyzwań, które zawsze spotykają się z ogromnym zainteresowaniem firmy VBW Engineering. Zgodnie z wytycznymi właścicieli klubu, centrala klimatyzacyjna miała pracować na zewnątrz budynku, ale nie powinna wywierać żadnego negatywnego wpływu na otaczające klub zabytkowe kamieniczki. Ponadto poziom dźwięku jej pracy powinien być niezauważalny dla okolicznych mieszkańców.

Odpowiedzią VBW na takie zapotrzebowanie była centrala klimatyzacyjna BD-3 w wykonaniu dachowym o bardzo cichej charakterystyce pracy i wydajności odpowiedniej dla tego obiektu, czyli 6500 m3/h.
VBW Engineering wspólnie z gospodarzami obiektu zaprasza Państwa do odwiedzin w klubie i zabawy przy dobrej muzyce w komfortowym klimacie.Wykorzystano informacje ze strony www.parlament.com.pl

Źródło: VBW Engineering Sp. z o.o.