Nagraj własny film z budowy i wygraj jedną z wielu atrakcyjnych nagród!Zasady konkursu

W konkursie może wziąć udział każdy użytkownik portalu e-dach. Zadaniem jest nagranie filmu z budowy domu (mogą to być wybrane etapy jego powstawania bądź remontu). Jeden użytkownik może nagrać dowolną ilość filmów we wszystkich kategoriach. Konkurs trwa od 10 kwietnia do 30 września 2009 roku.

Kategorie konkursowe

1. Dach w trakcie budowy lub remontu
2. Instalacje w naszym domu (montaż lub modernizacja)
3. Izolacja domu lub termomodernizacja
4. Wykańczanie wnętrz, remont mieszkania.

Jak dostarczyć film?

Nagraj film na płytę. Do płyty dołącz wypełniony formularz zgłoszenia. Wyślij to wszystko na adres naszego Wydawnictwa.

Jak zostaną wybrane zwycięskie filmy?

Po upływie terminu przesyłania prac, filmy które spełniają zasady konkursowe, zostaną zamieszczone w portalu e-dach w zakładce „Filmy”. Każdy użytkownik ma możliwość oceniania wszystkich materiałów konkursowych, przez 1 miesiąc od dnia publikacji (tj od 01 do 31 października br.). Średnia tych ocen decyduje w 30% o ocenie końcowej. Pozostałe 70% oceny jest w rękach Komisji Konkursowej.

Jak oceniać materiały?

Aby ocenić film wystarczy wybrać materiał i odpowiednią liczbę gwiazdek (1-5), która stanowić będzie Twoją ocenę. Twoja ocena wlicza się do średniej ogólnej dla filmu.

Ogłoszenie wyników

Informacja o wynikach konkursu oraz lista osób nagrodzonych, zostanie zamieszczona w zakładce "Konkursy" e-dach dnia 5 listopada br. Nagrody będą wysłane w ciągu dwóch tygodni od daty ogłoszenia wyników.

Nagrody

W każdej kategorii konkursowej, nagrodę główną Monitor LCD 20”, otrzyma najlepszy film. Jury konkursu przewiduje także nagrody za wyróżnienia - markowe akcesoria komputerowe dla najlepszego reżysera, za najlepsze zdjęcia i najlepszy montaż w każdej kategorii konkursowej.
Nagrody gwarantowane dla wszystkich, którzy nadeślą film - publikacje branżowe.
Regulamin konkursu: http://www.e-dach.pl/pdf/Regulamin_I_konkursu_filmowego.pdf
Formularz zgloszenia: http://www.e-dach.pl/pdf/FORMULARZ_ZGLOSZENIA_FILMU_DO_KONKURSU.pdf
Źródło: e-dach.pl