Data rozpoczęcia
2009-05-15
Data zakończenia
2009-05-17

15-17.05.2009 Bielsko-Biała

XXXV Targów Budownictwa TWÓJ DOM 2009

15 - 17 maja 2009
Hala BKS, Bielsko-Biała
ul. Rychlińskiego 19
Targi TWÓJ DOM 2009
pod patronatem
Ministerstwa Infrastruktury
Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego
Prezydenta Miasta Bielska-Białej
Oferta wystawiających się firm skierowana jest do wszystkich poszukujących sprawdzonych, nowoczesnych rozwiązań budowlanych i ciekawych inspiracji do zaaranżowania wnętrza swojego domu czy mieszkania. Dzięki targom można poznać w jednym czasie i jednym miejscu najnowsze oferty promowane w rozpoczynającym się sezonie przez wystawiające się firmy budowlane.
Do udziału w imprezie zgłosiło się prawie 200 przedsiębiorców, producentów, wykonawców, a także firm zajmujących się handlem i dystrybucją. Są to firmy nie tylko z naszego regionu, ale całej Polski południowej. Sądząc po zainteresowaniu firm budowlanych targami, twierdzenie o recesji w tej branży wydają się być przesadzone. Podczas tegorocznej imprezy wystawcy pokażą materiały i technologie budowlane, wyjątkowo interesującą ofertę stolarki otworowej, instalacje grzewcze, wentylacje, propozycje wyposażenia wnętrz oraz wiele innych ofert związanych z budową domu, urządzaniem mieszkania bądź remontem.
Na uwagę zasługują przede wszystkim pokazywane po raz pierwszy innowacyjne oferty i produkty, które w tym roku bardzo licznie pojawiły się na targach.
I tak autorskie, nowoczesne rozwiązania w produkcji okien i drzwi zaprezentują firmy: Sokółka, Tyskie Okna, firma Pasja.
Firma z Ostrawy chce zainteresować inwestorów nowym tynkiem termoizolacyjnym z poliuretanem, a także specjalnymi bloczkami z celulozy do wznoszenia obiektów.
Także tynki promieniochronne, zabezpieczające nas przed promieniowaniem pochodzącym z nadajników, przekaźników, naszych domowych urządzeń pokaże nam firma z Wiednia Profi Baustoffe.
Wszystkie nowe, innowacyjne produkty prezentowane na targach nagrodzone będą w konkursie targowym, organizowanym przez Głównego i Śląskiego Inspektora Nadzoru Budowlanego, a także konkursie o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej i Złoty Filar Budownictwa.
Zapraszamy wszystkich budujących bądź remontujących dom czy mieszkanie do odwiedzenia tej imprezy, wystawcy oczekują na Państwa od godz. 10;00 do 18:00 od piątku do niedzieli.
Organizatorzy
Więcej o targach: www.astra.blk.pl