Data rozpoczęcia
2008-09-07
Data zakończenia
2008-09-07

05-07.09.2008, Bielsko-Biała
XXXIV Targi Budownictwa JESIEŃ 2008 to okazja, aby pozyskać nowych kontrahentów, a stałych przekonać o swojej pozycji na rynku, konkurencyjności i solidności. Podbeskidzie to bardzo dobre miejsce na promocję, gdyż z uwagi na atrakcyjne tereny budowlane szybko wzrasta liczba inwestycji mieszkaniowych i infrastrukturalnych. Dlatego Targi Budownictwa w Bielsku-Białej wciąż się rozwijają, obecnie są jedną z największych imprez branżowych w Polsce południowej.
Ponad połowa wystawców bierze udział w targach od co najmniej 5 lat, są też firmy wystawiające się od początku organizowania tej imprezy. O randze targów świadczy też niezmiennie wysoka liczba zwiedzających, w ostatnich latach wynosi ona blisko 10 tys. osób.
Każdy rok przynosi nowe produkty i technologie prezentowane przez firmy na targach, nowości targowe zostaną nagrodzone Złotym Filarem Budownictwa lub Pucharem Prezydenta Miasta.
Organizator przewiduje udział ok. 120 firm z branży budowlanej oraz 80 firm z branży instalacyjnej. Powierzchnia wystawiennicza liczy ok. 3 000 m² w pawilonach i 1000 m² ekspozycji zewnętrznych.
Organizator zapewnia szeroką kampanię reklamową imprezy w całej aglomeracji śląskiej poprzez prasę, telewizje lokalne i rozgłośnie radiowe, a także kierowanie indywidualnych zaproszeń do firm i osób zawodowo związanych z branżą budowlaną.
Warto wykorzystać dobrą koniunkturę w budownictwie i wyjść naprzeciw zwiększonemu zapotrzebowaniu inwestorów na produkty i usługi budowlane.
Jesiennemu spotkaniu producentów, inwestorów, projektantów związanych z budownictwem patronuje Prezydent Miasta Bielska-Białej. Targi odbędą się w Bielsku-Białej w dniach od 5 do 7 września 2008, na terenie Hali Sportowej BKS.
Więcej: www.astra.blk.pl/t_bielskoj2008
Organizator: Biuro Promocji i Wystaw "ASTRA"