Data rozpoczęcia
2009-04-25
Data zakończenia
2009-04-26

25-26.04.2009 Warszawa25. edycja Targów Mieszkaniowych Murator EXPO
Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE lato 2009
25-26 kwietnia 2009 roku

COS TORWAR
ul. Łazienkowska 6a, Warszawa
sobota i niedziela: godz. 10.00 - 17.00
W dniach 25-26 kwietnia 2009 roku na warszawskim Torwarze odbędzie się 25. edycja największych w Polsce Targów Mieszkaniowych Murator EXPO Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE. Będą to ostatnie targi mieszkaniowe w tym sezonie wiosennym. Targi Murator EXPO to najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań - nowych i "z drugiej ręki", a także okazja do uzyskania wyjątkowo atrakcyjnych warunków kredytowych. Ekspozycja targowa wzbogacona zostanie licznymi wydarzeniami towarzyszącymi.
SALON WYPOSAŻENIA WNĘTRZ MODNE WNĘTRZE
Targom Mieszkaniowym towarzyszyć będzie Salon Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w dekorowaniu i urządzaniu mieszkania. Przewidziane są także specjalne pokazy i warsztaty dotyczące m.in. różnych technik malowania ścian, dekorowania tkaninami oraz aranżacji zieleni we wnętrzach. Dodatkowo goście targów i salonu będą mogli skorzystać z porad architekta, a nawet wygrać pomoc w zaaranżowaniu pomieszczenia o powierzchni około 30m2 przez architektów wnętrz stale współpracujących z Programem Telewizyjnym "Dekoratornia".
WARTO PRZYJŚĆ NA TARGI
Kto kupował kiedyś dom lub mieszkanie, wie że droga do własnego "M" może być długa i wyboista. Przy zróżnicowanej ofercie rynku domów i mieszkań dokonanie trafnego i szybkiego wyboru wydaje się być nie lada sztuką. Jak skrócić drogę do własnego "M", sprawić by była bardziej bezpieczna, a przy tym nie przepłacić?
Godnym polecenia sposobem jest wizyta na Targach Mieszkaniowych Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE. W jednym miejscu i czasie Murator EXPO - organizator targów oddaje do dyspozycji zwiedzających najszersze grono deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, agencji obrotu nieruchomościami i banków, także niezależnych ekspertów i doradców. Wszystko wzbogacone programem spotkań i seminariów i "przyprawione" odrobiną rozrywki - targowymi konkursami i zabawami dla dorosłych i dzieci.
KUPUJ Z GŁOWĄ - POSŁUCHAJ EKSPERTA
Każdy, kto chce kupić mieszkanie bezpiecznie i w korzystnej cenie, powinien wziąć udział w otwartych wykładach, które poprowadzą niezależni specjaliści. Zapraszamy do udziału w spotkaniach poświęconych m.in.: bezpieczeństwu zakupu mieszkania na rynku pierwotnym oraz wtórnym, ABC odbioru mieszkania czy prezentacji ogólnej sytuacji na rynku nieruchomości i prognozom cenowym ekspertów.
KATALOG TARGOWY
Goście targów otrzymają bez dodatkowych opłat katalog targowy z działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane aktualnie na terenie Warszawy i okolic. Oprócz prezentacji inwestycji katalog zawiera zestawienie dostępnych ofert kredytów mieszkaniowych oraz artykuły poradnikowe odpowiadające na pytania indywidualnych inwestorów zainteresowanych kupnem domu, mieszkania czy wzięciem kredytu. Katalog zawiera listę wystawców, plan targów i szczegółowy opis programu wydarzeń towarzyszących imprezie.
TORWAR DLA DZIECI
Podczas gdy rodzice przyjdą na targi w poszukiwaniu własnego "M", dzieci będą mogły spędzić atrakcyjnie czas w SALI ZABAW. W fantastycznie wyposażonej sali zabaw na dzieci czekać będą profesjonalne opiekunki, konkursy z nagrodami, gry i zabawy.
Więcej: www.targimieszkaniowe.pl