Data rozpoczęcia
2010-03-27
Data zakończenia
2010-03-28
Miejsce
Koszalin

XVI Koszalińskie Targi Budownictwa i Energii Odnawialnej

- XVI Koszalińskie Targi Budownictwa i Energii Odnawialnej
- Giełda Nieruchomości
- Giełda Ogrodnicza


Miejsce: Hala Gwardia i tereny przyległe

Konkurs wyrobów nagradzanych tytułem "Bursztynowej Mewy":
Do konkursu o wyróżnienie statuetka Bursztynowej Mewy może zostać zgłoszony wyrób, który cechuje się:
- wysoką jakością (niezawodnością)
- nowoczesną technologią lub konstrukcją
- wysokimi walorami użytkowymi
- walorami ekologicznymi.
Strona targów: www.targibaltyk.pl

Biuro Targów "Bałtyk" przez okres swojej działalności zdobyło doświadczenie w promowaniu firm, a poprzez bezpośrednie kontakty z przedsiębiorcami z regionu, jak i kraju w najlepszy - z możliwych - sposób, poznało potrzeby i możliwości rynku.
Nasza firma to wciąż ci sami ludzie od wielu lat efektywnie działający i współpracujący ze sobą. Dotyczy to zarówno pracowników prowadzących rozmowy i negocjacje z potencjalnymi wystawcami, jak i ekipy technicznej, współpracowników.
Stawiamy na jakość i pełne zadowolenie wystawców, którzy podczas imprez targowych promują swoją działalność, wyroby, usługi.
Każdy potencjalny wystawca od każdego z pracowników Biura otrzymuje kompendium informacji o koszcie udziału w danej imprezie targowej, o dostępnym wyposażeniu, o formach promocji Targów, w razie takiej potrzeby otrzymuje również poradę w zakresie organizacji stoiska, czy niezbędnej dla prezentowanych wyrobów wielkości powierzchni wystawowej.
W organizowanych przez nas imprezach biorą udział nie tylko firmy lokalne czy z regionu, ale także firmy z kraju i zagranicy, głównie z miast partnerskich Koszalina.