Targi Budowlane Murator EXPO 2008 to największe na Mazowszu wydarzenie, które służy prezentacji różnorodnej oferty dla planujących budowę lub remont własnego domu - od kredytu, przez projekt, do domu pod klucz.
Jubileuszowe, X Ogólnopolskie Targi Budowlane Murator EXPO 2008 Budowa Remont Dom odbędą się w dniach 18-20 kwietnia 2008 roku, na warszawskim Torwarze. Targi odbywają się pod patronatem najwyższych władz resortowych oraz uznanych organizacji i stowarzyszeń branży.
Targi Budowa Remont Dom Murator EXPO gromadzą każdorazowo producentów i dystrybutorów wyrobów budowlanych i instalacyjnych, chemii budowlanej, materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz. Wystawcami są także pracownie projektowe, firmy zajmujące się wykonawstwem i doradztwem budowlanym. Prezentować swoją ofertę będą także firmy branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej, a wśród nich m.in. BARTOSZ, ELMECH, EMKA - REKUPEATORY, FINCOMFORT POLSKA OY, FONKO, LEMAR, LINDAB i PRO-VAC.
Nazwa targi pojawiająca się w tytule imprezy ma szersze od tradycyjnego znaczenie, część wystawiennicza, bowiem stanowi tylko jeden z elementów większej całości. Równie ważny jest program wydarzeń towarzyszących – spotkań, prelekcji, konferencji, warsztatów - dedykowanych zarówno profesjonalistom z branży jak i indywidualnym inwestorom. >>
Z myślą o potrzebach indywidualnych inwestorów działa Targowe Centrum Bezpłatnych Porad. Porad udzielają wysoko wykwalifikowani specjaliści z wieloletnią praktyką: architekci, konsultanci kredytowi, inżynierowie budownictwa, projektanci instalacji, architekci wnętrz i styliści, architekci krajobrazu, specjaliści ds. wentylacji, prawnicy.
Jubileuszowej edycji Targów towarzyszyć będzie bogaty program edukacyjny poświęcony kolejnym etapom budowy - od kredytu, przez projekt, do domu pod klucz. Uwadze Gości Tragów polecany jest szczególnie cykl prelekcji dedykowanych aspektom prawnym zakupu działki oraz wyborowi projektu domu z katalogu projektów gotowych. Eksperci powiedzą w jaki sposób uniknąć dodatkowych kosztów oraz na jakich technologiach, bądź materiałach nie należy oszczędzać. Doradcy udzielą wskazówek jak przewidzieć wszystkie koszty i uzyskać kredyt, jak wybudować dom zgodnie z prawem i sztuką, jakich użyć materiałów i technologii, jak uniknąć błędów przy odbiorze domu i mieszkania… Drugiego dnia targów (19.04) Jak wybrać wentylację do nowego lub remontowanego domu? Przegląd możliwości technicznych wentylacji do budynków mieszkalnych: wentylacja naturalna, hybrydowa, mechaniczna, rekuperacja - porad udzielać będzie mgr inż. Tomasz Trusewicz, dyrektor Stowarzyszenia Polska Wentylacja.
Godziny otwarcia Targów: 18-19 kwietnia 2008 r.( godz. 10.00-18.00); 20 kwietnia 2008 r. (godz. 10.00-17.00. Dzieci do lat 15 wchodzą na teren Targów w towarzystwie dorosłych opiekunów – bezpłatnie. Udział w seminariach za okazaniem biletu / karnetu wstępu na targi.
Do pobrania: >>program Murator EXPO 2008
Więcej informacji: www.targibudowlane.pl