Data rozpoczęcia
2007-03-23
Data zakończenia
2007-03-25

23-25.03.2007 Jaworzno


I edycja Jaworznickich Targów odbyła się w 1998r. Od tej pory impreza odbywa się niezmiennie w pierwszej połowie kwietnia. Przygotowując pierwszą edycję, kierowaliśmy się sugestiami ze strony naszych wystawców z Targów Wadowickich. Przedstawili nam oni Jaworzno jako miasto rozwijające się, liczące łącznie około 100 tys. mieszkańców. Swoją siedzibę mają tutaj producenci stolarki okiennej, styropianu, a także liczni hurtownicy i drobni przedsiębiorcy. Na przestrzeni tych kilku lat impreza zmieniała się. Każdorazowo prezentują się nowi wystawcy, targom przybyły imprezy towarzyszące. Zmienił się również charakter zwiedzających. Teraz są to osoby ściśle zainteresowane branżą, budujące się, lub coś remontujące. Nadal targi odwiedzają całe rodziny, głównie jednak w niedzielę.
X Jaworznickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz
Kiermasz Roślin i Wyposażenia Ogrodów odbędą się na terenie Hali Widowiskowo-Sportrowej MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80. Jest to nowoczesna hala znajdująca się w absolutnym centrum miasta.
Każda z dróg prowadzących do miasta przebiega obok hali, dlatego niemalże wszyscy przejeżdżający przez Jaworzno nie mogą nie zauważyć hali a tym samym odbywającej się tam imprezy.
>>> Kart Zgłoszenia
X Jaworznickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz,
Kiermasz Roślin i Wyposażenia Ogrodów: www.promocja-targi.pl