Podczas Salonu Urządzeń Chłodniczych, Klimatyzacyjnych i Grzewczych targów POLAGRA-TECH 2011, producenci i dystrybutorzy z branży chłodniczej i klimatyzacyjnej zaprezentują najnowsze rozwiązania technologiczne dostępne na rynku.

Wystawa chłodnictwa na targach POLAGRA-TECH
POLAGRA-TECH Wystawa Chłodnictwa
W Salonie Urządzeń Chłodniczych, Klimatyzacyjnych i Grzewczych targów POLAGRA-TECH 2011, w ramach ekspozycji przygotowanej w pawilonie 4 na terenie MTP w Poznaniu we współpracy z Krajowym Forum Chłodnictwa, producenci i dystrybutorzy z branży chłodniczej i klimatyzacyjnej zrzeszeni w KFCh zaprezentują najnowsze rozwiązania technologiczne dostępne na rynku.

Wraz z nowoczesnymi eksponatami do dyspozycji zwiedzających dostępni będą również specjaliści, którzy objaśnią zastosowania i możliwości urządzeń oraz najnowsze trendy na rynku. Wystawcy zaproponują nowatorskie rozwiązania dla przemysłu oraz szeroko pojętej branży rolnej i spożywczej, gastronomii sieci handlowych i marketów, hurtowni, branży logistycznej oraz firm instalacyjno-montażowych działających w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji.

Organizatorzy:
Krajowe Forum Chłodnictwa Międzynarodowe Targi Poznańskie

Na tegorocznych Międzynarodowych Targach Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH blisko 300 wystawców z 19 państw zaprezentuje nowoczesne technologie dla branży mięsnej, chłodniczej, klimatyzacyjnej, grzewczej oraz spożywczej. Wystawcy zgłosili już blisko 60 nowych produktów: zobacz nowości Targów POLAGRA-TECH 2011


Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.