Nowe inwerterowe modele LG systemu Multi charakteryzują się najwyższej klasy wydajnością energetyczną, dzięki zastosowaniu sprężarki inwerterowej, silnika wentylatora BLDC i wymiennika ciepła o wysokiej wydajności.

Wysokowydajny system Multi Split LG
Wykorzystując technologię inwerterową, LG stworzyło systemy klimatyzacyjne o większej wydajności, ekonomiczne i bardziej ciche. Klimatyzator LG jest wyprodukowany z wykorzystaniem technologii korekcji czynnika wydajności i technologii kontroli sinusoidy.
Multi Split LG
Klimatyzator inwerterowy LG jest dostarczany ze sprężarką napędzaną bezszczotkowym silnikiem prądu stałego (BLDC) w którym zastosowano silne magnesy neodymowe. Dzięki temu jego wydajność jest znacznie wyższa w porównaniu z klimatyzatorem inwerterowym na prąd zmienny.

Technologia inwerterowa, technologia silnika BLDC oraz nowa konstrukcja wirnika wentylatora w klimatyzatorach LG spawia, iż opracowano klimatyzator o najniższym na świecie poziomie hałasu 19 dB (Libero). Klimatyzator ten pracując w trybie snu gwarantuje użytkownikowi najbardziej komfortowy sen.

Duży wybór jednostek wewnętrznych i zewnętrznych systemu LG Multi gwarantuje różnorodną ich konfigurację aż do 16,7 kW. Możliwe są różnorodne konfiguracje z zastosowaniem 7 jednostek zewnętrznych i 30 jednostek wewnętrznych.

System Multi Split LG to:
- najwyższej klasy wydajność energetyczna
- szerokie możliwości zastosowania
- komfortowa praca i łatwy montaż
- dowolne konfiguracje z różnorodnymi typami jednostek wewnętrznych


Źródło: WIENKRA