Miło nam poinformować, że nasz produkt: grzejnik Ribbon, zaprojektowany przez Bartłomieja Drabika, otrzymał wyróżnienie Must Have Łódź Design 2011. Podczas festiwalu w Łodzi prezentowana jest szeroko rozumiana sztuka designerska. W tym roku festiwal odbył się pod hasłem przewodnim CHANGE! Organizatorzy za cel postawili sobie ukazanie światowych trendów na tle tego, co dzieje się w sztuce polskiej.

Wyróżnienie Must Have Łódź Design 2011 dla Terma Technologie!
Konkurs ukazuje jak ewoluują ludzkie potrzeby i upodobania estetyczne względem przedmiotów codziennego użytku. Wyróżnione produkty kreują trendy w sztuce użytkowej i wyznaczają kierunek rozwoju polskiego wzornictwa. Tym bardziej jest to dla nas niezmiernie miłe i ważne wyróżnienie.

W skład Jury weszli między innymi redaktorzy tak prestiżowych pism, jak: 2+3D, Elle Deco, Domosfera, „Domplusdom” oraz inni. Nagrody zostały przyznane 44 produktom. Przy ich wyborze brano pod uwagę takie cechy, jak: innowacyjność, funkcjonalność, ergonomia i wygląd produktu. Po raz pierwszy festiwal organizowany jest poza siedzibą organizatora Łódź Art Center. Tym razem wszystkie wydarzenia odbywają się w przestrzeni dawnej tkalni (z lat 30-tych ubiegłego wieku), która mieści się przy ul. Targowej 35.

Pragniemy również przypomnieć, iż „Must Have” to kolejny tytuł dla grzejnika Ribbon. Jest to niewątpliwie jeden z najlepiej zaprojektowanych produktów na polskim rynku. Laureat prestiżowej nagrody miesięcznika „Łazienka” – WYBÓR ROKU 2009 oraz finalista konkursu DOBRY WZÓR 2009. Prezentowany był także na wystawie "Light My Fire" w Śląskim Zamku Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie. Idealnie wpisuje się w minimalistyczne wnętrza nowoczesnych pomieszczeń. Doskonale prezentuje się na powierzchniach takich jak: cegła, kamień, tynk strukturalny, płyta laminowana lub lakierowana.


Festiwal rozpoczął się 20 października i potrwa 10dni.

Więcej informacji na temat samego festiwalu i programu wydarzeń znajdą Państwo na stronie www.lodzdesign.com

Źródło: Terma Technologie Sp. z o.o.