Wymiennik obrotowy firmy BARBOR został uhonorowany prestiżowym wyróżnieniem.

Wyróżnienie dla wymiennika obrotowego BARBOR
Wymiennik obrotowy firmy BARBOR Sp. z o.o. - producenta elementów do wentylacji i klimatyzacji - został uhonorowany wyróżnieniem podczas XIX Targów Budownictwa INTERBUD w Łodzi (16-19.02.2012 r.).

Prestiżowe wyróżnienie "Laur Instalatora" przyznała Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji Oddział w Łodzi, organizator konkursu. Uroczystość rozdania nagród odbyła się w pałacu Izraela Poznańskiego w Łodzi.

Wyróżnienie dla wymiennika obrotowego BARBORWyróżnienie dla wymiennika obrotowego BARBOR
W ubiegłym roku Korporacja przyznała firmie Barbor Złoty Laur Instalatora za wymiennik krzyżowy.

BARBOR Sp. z o.o. jest firmą działającą na polskim rynku, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów w całej Europie. Nowy zakład produkcyjny o powierzchni 6000 m2 na obszarze 8 ha daje podstawy do ciągłego rozwoju firmy. Dobrze wyposażony park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej, pozwoliły firmie zyskać przychylność wielu stałych odbiorców, zarówno wielkich przedsiębiorstw jak i małych firm serwisowych. BARBOR jest producentem elementów do wentylacji i klimatyzacji budynków, takich jak: wymienniki krzyżowe, wymienniki obrotowe, filtry i przepustnice. Oferta Spółki skierowana jest do hurtowni instalacyjnych i przedsiębiorstw działających w branży wentylacji i klimatyzacji stosowanych w domach jednorodzinnych.
Źródło: BARBOR Sp. z o.o.