Venture Industries Sp. z o.o. laureatem konkursu Acanthus Aureus.

Wyróżnienie dla Venture Industries na POLEKO 2011
W konkursie Acanthus Aureus Międzynarodowych Targów Poznańskich wyróżniane są stoiska, których architektura sprzyja realizacji celów marketingowych wystawcy i ułatwia kontakty z klientami.
Celem konkursu jest nagradzanie stoisk wystawienniczych najlepiej zaprojektowanych i przygotowanych dla realizacji strategii marketingowej firmy uczestniczącej w targach jak również wyłanianie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych zapewniających możliwość realizacji podstawowego założenia jakie powinno skłaniać firmy do uczestnictwa w targach tzn. stworzenie przez firmę podczas targów atmosfery właściwej dla bezpośredniej komunikacji z klientem i z rynkiem oraz pozytywnego postrzegania wizerunku firmy przez klientów.
W konkursie biorą udział wystawcy uczestniczący w targach organizowanych przez MTP, projektanci stoisk oraz firmy budujące stoiska. Kapituła Konkursu dokonuje ostatecznego wyboru stoisk przyznając wystawcy medal wraz z dyplomem, projektantowi dyplom oraz wykonawcy certyfikat realizacji stoiska nagrodzonego w konkursie.

Venture Industries Sp. z o.o. zostało laureatem konkursu Acanthus Aureus targów POLEKO 2011 za stoisko firmowe o numerze 22 zlokalizowane w pawilonie 3A, na terenie MTP. Gratulujemy!

Venture Industries Sp. z o.o. na POLEKO 2011. Fot. Venture Industries
Venture Industries Sp. z o.o. na POLEKO 2011. Fot. Venture Industries
Venture Industries Sp. z o.o. na POLEKO 2011. Fot. Venture Industries
Venture Industries Sp. z o.o. na POLEKO 2011. Fot. Venture Industries
Venture Industries Sp. z o.o. na POLEKO 2011. Fot. Venture Industries

>>Laureaci konkursu Acanthus Aureus POLEKO 2011


Podsumowanie targów POLEKO i KOMTECHNIKA

Ekspozycja tegorocznych targów POLEKO i KOMTECHNIKA, zajmująca łącznie powierzchnię około 17.000 m2, zgromadziła 700 wystawców i firm reprezentowanych z 19 krajów: Austrii, Belgii, Chin, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Kanady, Niemiec, Norwegii, Polski, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Włoch i USA.

Na targach najlepsi polscy producenci i dystrybutorzy, a także wielu zagranicznych liderów zaprezentowało innowacyjne rozwiązania w zakresie ochrony środowiska oraz gospodarki komunalnej - najnowocześniejsze maszyny, urządzenia i technologie.

Honorowy patronat nad targami Poleko objął Minister Środowiska. Temat wiodący tegorocznej edycji targów określony przez Ministra to "Resource efficiency - efektywne wykorzystywanie zasobów".

- Targi Poleko w Poznaniu to najważniejsze forum wymiany doświadczeń na temat przyjaznych środowisku rozwiązań dla przemysłu – komentuje Urszula Chłystun, dyrektor projektu – Jest to miejsce propagowania aktualnych trendów, innowacyjnych technologii i proekologicznych inicjatyw. Co roku wydarzenie to cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony wystawców i profesjonalnych zwiedzających, a ciągły rozwój sektora ochrony środowiska sprawia, że kluczowi dostawcy produktów i usług decydują się na udział w tym spotkaniu i prezentację swoich nowości.

W tym samym czasie co targi POLEKO i KOMTECHNIKA odbywały się Targi Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA. Łącznie wszystkie wydarzenia zwiedziło blisko 20 000 gości. Wydano 200 akredytacji dziennikarskich. Statystyki te wskazują na rosnące zainteresowanie tematyką ekologiczną i samorządową.

Targi POLEKO zyskały również uznanie profesjonalnych jury konkursowych. W ramach tego wydarzenia nagrodzono Złotym Medalem produkty ośmiu wystawców a trzynaście firm zdobyło statuetkę Złotego Akanta za stoiska najskuteczniej odzwierciedlające strategię marketingową.

Dużą popularnością cieszyły się konferencje i wykłady, podczas których poruszono tak aktualne tematy jak: rynek OZE, gospodarka odpadami, recykling, efektywność energetyczna, przeciwdziałanie awariom przemysłowym czy też pozyskiwanie funduszy unijnych.

Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji targów POLEKO I KOMTECHNIKA, które odbędą się w dniach 20-23.11.2012 r.