Wyniki prac Komisji Konkursowej III Krajowego Konkursu Prac Dyplomowych z dziedziny chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła organizowanego przez Krajowe Forum Chłodnictwa Związek Pracodawców.


W III edycji Krajowego konkursu prac dyplomowych z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła mogły wziąć udział osoby, które obroniły prace w okresie od stycznia 2006 r. do grudnia 2007 r. Pula nagród finansowych wynosiła 12.000 zł.
Laureatem głównej nagrody został Pan Wojciech Balicki z Akademii Morskiej w Gdyni, którego pracę oceniono na maksymalną możliwą do uzyskania liczbę 100 punktów. Temat jego pracy to: „Projekt techniczny i wykonanie modelu dydaktycznego sorpcyjnego osuszacza powietrza”. Pozostałych czterech laureatów konkursu to: Pan Michał Gliński, absolwent Politechniki Gdańskiej (99 punktów), Pan Wawrzyniec Pajor (97 punktów) i Pan Jacek Skubida (97 punktów) – obaj z Politechniki Krakowskiej oraz Pan Daniel Bagiński (97 punktów) z Politechniki Gdańskiej.
Ogłoszenie wyników Konkursu i uroczyste wręczenie
nagród, miało miejsce podczas Walnego Zebrania Członków Krajowego Forum Chłodnictwa,
które odbyło się w dniu 30 maja br. w Centrum
Kongresowym Hotelu Warszawianka Wellens & SPA
w Jachrance pod Warszawą.
Pełna relacja z tego spotkania w artykule Zenona Boncy "III KRAJOWY KONKURS PRAC DYPLOMOWYCH ORGANIZOWANY PRZEZ KFCH" opublikowanym w numerze 6-7/2008 Techniki Chłodniczej i Klimatyzacyjnej