Wyjazd na targi ISH - kolejna edycja dopiero za 2 lata!
Już za miesiąc, 10 marca rozpoczną się we Frankfurcie nad Menem 50. jubileuszowe Targi ISH - targi techniki sanitarnej, instalacji elektrycznych, systemów grzewczych i klimatyzacji z liczbą 2.371 wystawców i 253.000 odwiedzających branżystów. Szczegóły na: www.ish.messefrankfurt.com
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wyjazdu grupowy na 3 dni targowe. Niezależnie od aury, wygodnie i bez stresu, nasz autokar dowiezie Państwa pod wejście do hal targowych. Nie trzeba martwić się rezerwacją hotelową, dojazdem z parkingu czy też wykupieniem wjazdu do strefy ochrony środowiska, w jakiej znajduje się teraz Frankfurt i okolica. Cena 1.690 PLN+Vat od osoby, obejmuje przejazd luksusowym autokarem do Frankfurtu i z powrotem, transfery hotel-targi-hotel, zestaw umożliwiający odpoczynek podczas podróży, 3 noclegi w ***hotelu w Limburgu w pokoju dwuosobowym lub możliwością dopłaty do pokoju jednoosobowego, śniadania, kartę wstępu na targi i katalog targowy, ubezpieczenie na czas podróży i pobytu oraz opiekę doświadczonego pilota. W sprawie wyjazdu prosimy o kontakt z Panią Dorotą Idzikowską.
Wyjeżdżających indywidualnie, zapraszamy do zakupu w naszym biurze kart wstępu, gdzie cena w przedsprzedaży jest niższa o 30% od ceny w kasie we Frankfurcie, do kart dołączamy fakturę VAT. Karta wstępu na wszystkie dni targowe kupiona u nas umożliwia bezpłatny odbiór katalogu targowego we Frankfurcie (jego cena na targach 20 €). Karty są jednocześnie biletami komunikacji miejskiej RMV, co zapewnia bezpłatny dojazd na targi. Oprócz pieniędzy oszczędzają Państwo czas, ponieważ listonosz dostarcza karty bezpośrednio do Waszej firmy i nie trzeba stać w kolejce do kasy. Wystarczy wypełnić załączony druk i odesłać go do nas. Zapraszamy!
Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce
02-137 Warszawa, ul. Radarowa 9/32
tel. 022 4021170, e-mail: info@poland.messefrankfurt.pl
Zobacz >>polskie firmy na ISH 2009