„ROYAL ADVENTURE – poznaj klimat przygody!” to więcej niż zwykły program polegający na gromadzeniu punktów i ich wymianie na nagrody – to dla wszystkich aktywnych uczestników rzeczywista szansa i realna perspektywa wzięcia udziału w wyjątkowej, klimatycznej wyprawie - ‘wyprawie życia'" powiedziała Ewa Pilarska

Wygraj wyprawe życia!!

rOYAL aDVENTURE
Dla potrzeb projektu „ROYAL ADVENTURE”, pod adresem www.poznaj-klimat.pl, przygotowana została przyjazna dla użytkownika platforma internetowa, która stanowić będzie podstawowe narzędzie komunikacji w Programie. Na platformie uczestnicy znajdą wszystkie niezbędne informacje zarówno na temat zasad premiowania zakupów, nagród, jak i aktualnego miejsca w rankingu. Co ważne, w czasie trwania Programu przewidziane zostały dodatkowe akcje promocyjne na wybrane produkty z oferty handlowej firmy, dzięki którym możliwe jest zdobycie bonusowej ilości punktów przy wskazanych zakupach.

Poprzez zastosowanie unikatowych narzędzi motywacyjnych, każdy zarejestrowany uczestnik Programu stanie przed realną szansą walki o atrakcyjne nagrody, jak również będzie miał możliwość dołączenia do grona laureatów nagrody głównej – na zasadach współzawodnictwa jak równy z równym. Dużym udogodnieniem dla uczestników, dodatkowo zachęcającym do przyłączenia się do Programu, jest sposób rejestracji zakupów – dzięki integracji platformy internetowej z zaawansowanym systemem zarządzania sprzedażą wdrożonym w grupie KLIMA-THERM wszystkie transakcje będą automatycznie generowane i zapisywane na indywidualnym koncie Dystrybutora. Dla Instalatorów stworzona została natomiast przyjazna forma rejestracji, umożliwiająca łatwą (w dużej mierze wręcz intuicyjną) ewidencję danych transakcyjnych.PROMOCJA TRWA DO 31 GRUDNIA BR.
Źródło: ''