W branży budowlanej nic nie stoi w miejscu, no może prócz ścian i fundamentów… Choć i te nie zawsze. Pojawiają się nowe rozwiązania, wchodzą nowe technologie, rynek goni za postępem, bo też i klient staje się coraz bardziej wymagający. Nie mówiąc już o zaostrzających się wymogach prawnych. Inspektorzy tylko czyhają na jakieś drobne błędy, czy usterki i nie dają pozwolenia na użytkowanie. Co tu dużo pisać, oni na tym właśnie zarabiają.

Wydaje Ci się, że o instalacjach wiesz już wszystko? Może jesteś w błędzie?
Dlatego tak ważne jest, aby na bieżąco śledzić wszelkie zmiany i nowości. Nic nie powinno umknąć Twojej uwadze. Chcąc sprostać wymaganiom rynku, musisz być czujny! Sprawdź sam, ile jest ofert i ogłoszeń na giełdzie lub forum. Konkurencja nie śpi, zatem nie daj się zaskoczyć.

Chcesz mieć pewność, że wiesz już wszystko na temat instalacji? Żadne pytanie, czy problem Cię nie zaskoczy – jeśli będziesz miał stały dostęp do najnowszych informacji. Nie masz czasu na szukanie po Internecie. Pozwól, aby nowinki same do Ciebie przychodziły.

My także cenimy czas, dlatego od wyszukiwania i opracowywania nowości mamy sztab ekspertów. Oni śledzą zmiany w branży na co dzień. Uczestniczą w targach, sympozjach, pokazach, czytają akty prawne i dyrektywy, a my od nich wyciągamy to, co jest najważniejsze. Zatem proponujemy Ci rzetelne i sprawdzone informacje, uzupełnione o praktyczne i dużo mówiące ilustracje, zdjęcia, schematy, a także tabele z danymi, które pozwolą szybko sprawdzić potrzebne parametry. Nie musisz wychodzić z biura - wiedza sama przyjdzie do Ciebie.

Możesz wybrać coś z szerokiej gamy specjalistycznych aktualizowanych poradników:
- Warunki techniczne wykonania i odbioru instalacji elektrycznych w praktyce
- Instalacje elektryczne i teletechniczne
- Instalacje i sieci gazowe dla praktyków
- Przepisy techniczno-budowlane dla praktyków
- Sieci, instalacje i urządzenia elektroenergetyczne o napięciu powyżej 1 kV
- Warunki techniczne wykonania i odbioru sieci i instalacji WOD.-KAN.
- Wentylacja – Klimatyzacja – Ogrzewanie
- Wodociągi i kanalizacja


Są dostępne także formy elektroniczne wybranych pozycji. Ponadto przygotowaliśmy szereg gotowych narzędzi pracy, tak potrzebnych w wykonywaniu codziennych zadań. Sprawdź na www.dashofer.pl.

Akademia Dashofera
Zapraszamy także na specjalistyczne szkolenia. Szczegóły na www.akademiadashofera.pll
Źródło: Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.