aereco wentylacja zaprasza na branżowe spotkanie profesjonalistów Wybieram Okna! dedykowane architektom, deweloperom, zarządcom nieruchomości, spółdzielniom mieszkaniowym oraz w naturalny sposób producentom, dystrybutorom i montażystom okien - osobom zainteresowanym tematyką doboru, produkcji, dystrybucji oraz eksploatacji okien.

Wybieram Okna 2010 - już w kwietniu
Wybieram Okna ! 2010 to pierwsza w kraju specjalistyczna wystawa okien połączona z cyklem seminariów a poświęcona tylko i wyłącznie oknom.

Organizator spotkania, Ogólnopolskie Stowarzyszeni Producentów Okien, żywi nadzieję, że osoby które chcą zapoznać się z aktualnie panującymi trendami, poszukujące najbardziej korzystnych dla siebie rozwiązań oraz chcące świadomie dokonywać wyboru okien do zastosowań profesjonalnych, dzięki spotkaniu Wybieram Okna! 2010 będą mogły w sposób kompleksowy zapoznać się z reprezentatywną ofertą rynku oraz uzyskać dodatkową wiedzę praktyczną oraz rynkową na temat okien.

Termin: 27 - 28 kwietnia 2010 r.
Miejsce: Hotel Gromada Okęcie-Centrum Kongresowe, ul. 17 Stycznia 32 (róg Al. Żwirki i Wigury) od 9.00 do 17.00

Wybieram Okna ! to jedyna okazja aby w jednym miejscu porównać szeroką ofertę okien i spotkać się z najlepszymi specjalistami z branży.

Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska firmy aereco wentylacja sp. z o.o. poświęconego nawiewnikom okiennym.

Więcej informacji nt. spotkania: http://www.wybieramokna.pl
Organizator spotkania: http://www.ospo.org.pl

Źródło: aereco wentylacja sp. z o.o.