Data rozpoczęcia
2011-09-30
Data zakończenia
2011-10-02
Miejsce
Szczecin

WSZYSTKO DLA DOMU
WSZYSTKO DLA DOMUWSZYSTKO DLA DOMU - Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz
www.mts.pl

Na całe trzy dni hale MTS staną się miejscem ekspozycji najciekawszych artykułów wnętrzarskich w Zachodniopomorskim. Na przełomie września i października producenci, dystrybutorzy i architekci spotkają się w jednym miejscu – 20. jubileuszowych targach WSZYSTKO DLA DOMU.

124 wystawców zaprezentowało swoją ofertę w roku ubiegłym. Blisko 8.000 zwiedzających miało okazję do zapoznania się z nowościami i najmodniejszymi trendami. Firmy pozyskiwały nowych klientów, szukały kontaktów biznesowych, promowały swoją markę, a zwiedzający cieszyli się z bogactwa oferty niespotykanej nigdzie indziej.

Tegorocznej edycji towarzyszy szereg ciekawych wydarzeń. Już po raz drugi, kreatywna i łamiąca granice wyobraźni Strefa Designerów, czyli przestrzeń na targach dedykowana młodym projektantom i architektom. Designerzy na własnych autorskich stoiskach zaprezentują swoje prace i pomysły.

Zupełną nowość stanowi konkurs Kuchnia Marzeń, przewidziany dla producentów, dystrybutorów i salonów aranżacji kuchennych. Na zwycięskim stoisku odbędą się pokazy kulinarne poprowadzone przez mistrza kuchni Roberta Sowę.

Od samego początku istnienia targów, konkurs Wyróżniony Wyrób wzbudza spore emocje wśród biorących w nim udział wystawców. Nowatorskie elementy wykończenia i wyposażenia wnętrz rywalizują o prestiżowy medal targów i dyplomy wyróżnienia.

20 lat doświadczeń i tradycji w organizowaniu targów Wszystko dla Domu jest dla nas bezcennym doświadczeniem, jak i dowodem uznania wystawców oraz zwiedzających. Zapraszamy do czynnego udziału w jubileuszowej edycji targów WSZYSTKO DLA DOMU.

Organizatorzy