W Centrum Szkoleniowym SPS Klima, w ramach programu współpracy z uczelniami wyższymi, 27 kwietnia br. odbyło się szkolenie dla Koła Naukowego Klimatyzacji i Wentylacji Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej.

Współpraca SPS Klima z Politechniką Warszawską
Był to kolejny wspólny projekt firmy SPS Klima i Politechniki Warszawskiej.

Szkolenie pt. „Gazowe pompy ciepła - Nowe Możliwości Ogrzewania i Klimatyzacji” dotyczyło działania gazowych pomp ciepła, a także praktycznych aspektów instalacji oraz automatyki do tych systemów układów. Po części teoretycznej przeprowadzona została część praktyczna z uruchomienia urządzeń, a także zaprezentowania ich funkcjonalności.

Dzięki uczestnictwu w szkoleniu, studenci mają okazję zdobyć cenioną na rynku pracy wiedzę oraz współpracować z doświadczonymi inżynierami z zakresu klimatyzacji. Oprócz samego faktu uczestnictwa w szkoleniu, otrzymują też możliwość zapoznania się ze zaawansowanym technologicznie sprzętem takich marek jak Panasonic, Midea czy McQuay.

Zarówno studenci Politechniki Warszawskiej, jak i Zarząd SPS Klima wyrazili chęć kontynuowania współpracy i planują kolejne spotkania.

Źródło: SPS Klima Sp. z o.o.