W miniony weekend, firma Viessmann zorganizowała swoim partnerom biznesowym płci pięknej pobyt w SPA Dr Ireny Eris w Krynicy Górskiej. Panie miały okazję na wiosenną regenerację, zabiegi upiększające, a także chwile relaksu pośród górskiej przyrody.
Firma Viessmann, producent systemów grzewczych, co roku organizuje swoim partnerom biznesowym aktywności w ramach programu Adventure Club. Jest to sposób na bliższe poznanie, a także rodzaj podziękowania za efektywną współpracę. Zdawać by się mogło, że branża grzewcza jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla mężczyzn, nie mniej jednak coraz więcej pań razem ze swoimi mężami współtworzy rodzinne firmy, a także bezpośrednio zajmuje się sprzedażą urządzeń Viessmann. To właśnie dla nich i z myślą o nich zorganizowano Aqua Beauty Week w Krynicy Górskiej, w SPA Dr Ireny Eris.
Niepowtarzalna atmosfera Krynicy Górskiej, piękne pejzaże, a także nieskażona przyroda, potrafią ukoić zmysły i zapewnić chwile spokoju i relaksu. Dlatego też właśnie tutaj zaproszeni goście mieli okazję na chwile zapomnienia i ucieczki od codziennych obowiązków. W SPA panie odprężały się w jacuzzi i na basenie, miały też możliwość skorzystania z zabiegów upiększających ciało, a także poprawić swoją kondycję na zajęciach fitness, czy siłowni.
W ramach Aqua Beauty Week panie uczestniczyły w kursach wizażu prowadzonych przez specjalistów ze szkoły Kozłowska Visage, podczas których uczyły się wydobywać naturalne piękno, a także podkreślać swoje atuty strojem, fryzurą i makijażem. Ponadto każda z Pań otrzymała książkę Katarzyny Kozłowskiej- Kołodziejskiej- pt. „Sztuka wizażu, podręcznik atrakcyjnej kobiety”, aby na spokojnie, w domu móc pogłębiać tajniki wizażu.
Aby ukoić nie tylko ciało, ale i zmysły, aby dobić się do głębi swoich myśli i uczuć, zorganizowano Silent Walking – trekking połączony z technikami relaksacyjnymi. Podczas wysiłku fizycznego ćwiczy się prawidłowość oddechu przy jednoczesnym wyciszeniu się i kontemplacji własnych myśli. Dodatkowo panie mogły zasięgnąć porad żywieniowych dotyczących diety ajurwedyjskiej, która uczy komponować posiłki z uwzględnieniem budowy psychosomatycznej.
Aqua Beauty Week był pierwszym „aktywnym” weekendem z firmą Viessmann w ramach programu „Adventure Club 2009”. Podczas kolejnych edycji przewidziano atrakcje dla panów, a także dla dzieci:
- Vitoset Children Emotion
- RES Wind Activity
- Vitodens Foto Workshop