Data rozpoczęcia
2009-11-04
Data zakończenia
2009-11-06

04-06.11.2009 Warszawa
O edycji 2008:

WorldHotel - Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Hotelowych

Patronat: Ministerstwo Gospodarki
Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Hotelowych WorldHotel są kontynuacją i rozwinięciem sukcesu sektora hotelowego towarzyszącego do tej pory Międzynarodowym Targom Gastronomiczno-Hotelarskim EuroGastro, które odbywają się od jedenastu lat i są najważniejszą imprezą targową dla sektora HoReCa w Polsce. Projekt powstał w odpowiedzi na potrzebę branży zaprezentowania się na profesjonalnej imprezie targowej skupionej na tym segmencie rynku. Ideą WorldHotel jest pokazanie pełnej i różnorodnej oferty produktów, usług i rozwiązań dla obiektów noclegowych o różnym standardzie, która będzie stanowić całościowy przegląd rynku i ułatwi osobom odpowiedzialnym za zakupy podjęcie właściwych decyzji w procesie realizacji inwestycji.
Dla polskich eksporterów z tego sektora Targi WorldHotel są szansą na wypromowanie swoich produktów w doskonałym momencie (dynamiczny rozwój hotelarstwa i turystyki w Polsce), a tym samym na poszerzenie rynków zbytu.
Zwiedzający będą mogli porównać produkty i usługi dla obiektów noclegowych, zapoznać się z nowościami rynkowymi oraz najnowszymi trendami w branży hotelarskiej. Powierzchnia targowa zostanie podzielona na następujące sektory tematyczne:
- wyposażenie i wystrój pomieszczeń hotelowych (pokój, recepcja, łazienka, pralnia, sale wielofunkcyjne),
- galanteria hotelowa,
- sprzęt i środki do utrzymania i konserwacji obiektów hotelowych,
- wyposażenie techniczne, systemy rezerwacji i zabezpieczeń,
- infrastruktura rekreacyjna, wellness & spa,
- planowanie, doradztwo, obsługa inwestycji.
Dla wystawców jest to możliwość zaistnienia na rynku i nawiązania kontaktów handlowych z inwestorami bazy noclegowej:
- właścicielami i dyrektorami hoteli, moteli, pensjonatów, uzdrowisk, sanatoriów, ośrodków wypoczynkowych, SPA i wellness oraz konferencyjnych,
- właścicielami domów i apartamentów,
- przedstawicielami samorządów,
- architektami i projektantami wnętrz,
- producentami i dystrybutorami urządzeń, towarów i usług dla hotelarstwa - więcej korzyści.
Targom WorldHotel będzie towarzyszył dobry program spotkań branżowych o charakterze szkoleniowym przygotowany wspólnie z najważniejszymi instytucjami i stowarzyszeniami branżowymi - program targów.
www.worldhotel.pl