Data rozpoczęcia
2010-09-29
Data zakończenia
2010-10-01
Miejsce
Warszawa

WorldHotel 2010
WorldHotel 2010III Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2010

WorldHotel 2010 – wszystko dla hotelu i hotelarzy

Szeroka oferta czołowych producentów i dostawców usług dla obiektów noclegowych, tysiące zwiedzających, szkolenia najlepszych specjalistów z branży hotelarskiej, porady ekspertów, a także możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych - to wszystko w dniach 29 września – 1 października 2010 w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie podczas Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.

Targi WorldHotel, wydarzenie o uznanej marce, jest idealnym miejscem dla osób, które planują budowę obiektu noclegowego, chcą go zmodernizować lub podwyższyć jego standard. Prócz możliwości zakupu produktów w atrakcyjnych cenach, to doskonała okazja do zebrania informacji o nowościach rynkowych, czy porównania ofert najbardziej renomowanych firm w branży.

Hotel pod klucz – oferta wystawców

Podzielona na pięć grup tematycznych, bogata oferta wystawców obejmuje: wyposażenie i wystrój wnętrz hotelowych, tekstylia i galanterię hotelową, sprzęt i środki do utrzymania i konserwacji obiektów hotelowych, rozwiązania informatyczne, systemy rezerwacji i zabezpieczeń, infrastrukturę rekreacyjną, spa&wellness.

Targi odwiedzą właściciele i managerowie obiektów noclegowych tj: hoteli, moteli, pensjonatów, ośrodków spa&wellness, konferencyjnych i wypoczynkowych, inwestorzy, architekci i projektanci wnętrz oraz wykonawcy.

Eksperci mają głos - unikalny program szkoleń

Tylko w ramach WorldHotel odwiedzający będą mogli wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach, konferencjach i spotkaniach branżowych, będących cennym źródłem wiedzy i pomysłów oraz bodźcem do poszukiwania najbardziej opłacalnych rozwiązań w biznesie hotelarskim.

Uczestnicy szkoleń dowiedzą się m.in.:
- w jaki sposób optymalizować koszty prowadzenia obiektu noclegowego oraz jak wybudować „oszczędny” obiekt;
- jakie są możliwe źródła finansowania inwestycji w sektorze hotelarskim, jak je szybko i sprawnie pozyskiwać;
- jak zwiększyć atrakcyjność obiektu i zyskać przewagę konkurencyjną;
- jak zaprojektować i urządzić SPA, które przyciągnie klientów i zatrzyma ich na dłużej;
- na czym polegają eko trendy w branży noclegowej. Więcej – program szkoleń.

Podczas Targów WorldHotel, na stoiskach eksperckich będzie można również skorzystać nieodpłatnie z indywidualnych konsultacji doradców specjalizujących się m.in. w analizach regionalnych rynków hotelowych i potencjału wybranych lokalizacji, opracowywaniem kampanii marketingowych, biznesplanów i kosztorysów dla remontów i modernizacji, a także doradztwem w zakresie projektowania, zarządzania, prawa i finansów

Targi EuroGastro są więc dla Zwiedzających doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy, porównania produktów i usług, zapoznania się z nowościami rynkowymi oraz pojawiającymi się trendami w branży, natomiast Wystawcom umożliwiają dotarcie do precyzyjnie dobranej grupy klientów.

Z prerejestracją łatwiej!

Organizatorzy zachęcają do rejestracji online, dzięki której można kupić bilet wstępu 50% taniej – rejestracja.worldhotel.pl. Rejestracja czynna od 1 lipca 2010. Więcej informacji na stronie internetowej targów - www.worldhotel.pl.