W pierwszych dniach stycznia 2009 został uruchomiony nowy serwis WWW. Strona jest dostępna pod adresem www.wkt.pl. Strona www.wkt.pl (www.wktpolska.com.pl) została gruntownie przebudowana. Odświeżono layout graficzny, nawiązując do nowoczesnych standardów stylistyki stron www. Wprowadzono wiele zmian mających na celu wygodne i intuicyjne poruszanie się po serwisie.


Witryna została podzielona na siedem głównych bloków tematycznych. Dzięki temu użytkownik łatwo odnajdzie informacje o WKT-POLSKA w zakładce O FIRMIE.
Ponadto, w zakładce OFERTA można znaleźć informacje na temat grup asortymentowych oraz wybranych produktów.
Zachęcamy także do zapoznania się z zakładką SUPEROX, gdzie umieściliśmy produkty naszej marki własnej SUPEROX.
Dział DOKUMENTACJA to najpotrzebniejsze dokumenty tj. atesty, aprobaty, certyfikaty itp. Każdy z użytkowników będzie mógł pobrać właściwy dokument w formacie PDF.
Zakładka ODDZIAŁY umożliwi dotarcie do najbliższego oddziału handlowego, gdzie klient uzyska kompleksową obsługę i pomoc. W sektorze AKTUALNOŚCI znajdują się informacje na temat bieżących wydarzeń firmowych.
Zainteresowanym współpracą z firmą polecamy zakładkę PRACA, w której przedstawiamy strategie rozwoju oraz aktualne oferty pracy.
Dane teleadresowe bez problemu można odnaleźć w zakładce KONTAKT.
Stronę polecamy wykonawcom, inwestorom instytucjonalnym jak i indywidualnym. Mamy nadzieję, że serwis spełni oczekiwania.

Źródło: www.ekspertbudowlany.pl