Data rozpoczęcia
2009-11-18
Data zakończenia
2009-11-20

18-20.11.2009 Sosnowiec
Drugie targi WIRTOTECHNOLOGIA poświęcone szeroko pojętemu zagadnieniu Rapid Prototyping oraz technologii informatycznych w przemyśle będą miały miejsce w listopadzie 2009 roku.
Dostrzegając stałą tendencję przenoszenia przygotowania produkcji do sfery wirtualnej, postanowiliśmy zorganizować imprezę targową, poświęconą wirtualizacji procesów technologicznych - zarówno od strony praktycznej, jak i naukowej. Komputerowe wspomaganie projektowania, szybkie wykonywanie prototypów, które znacznie redukuje czas wprowadzania na rynek nowych produktów oraz komputerowe wspomaganie i zarządzanie produkcją i zasobami firmy to wymogi nowoczesnego przedsiębiorstwa XXI wieku.
Wystawcy targów WIRTOTECHNOLOGIA będą mieli okazję skorzystać z nowego obiektu targowo - wystawienniczego na południu Polski. Zlokalizowane w Sosnowcu centrum Expo Silesia spełnia europejskie normy w zakresie wystawiennictwa, jest doskonale skomunikowane i nowocześnie wyposażone. To atuty, które na pewno zostaną docenione zarówno przez uczestników targów jak i przez klientów.
W dniach targowych zapraszamy również do udziału w imprezach towarzyszących WIRTOTECHNOLOGII - seminarium organizowane przez Stowarzyszenie ProCax pt. Techniki szybkiego prototypowania w cyklu życia produktu oraz konkursie na najciekawszą symulację procesów wykonanych przez studentów i doktorantów uczelni w Polsce.
Równolegle z targami WIRTOTECHNOLOGIA 2008 odbędą się dwie specjalistyczne imprezy targowe:

- Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING
- Międzynarodowe Targi Metali i Stali STEELMET

Targi WIRTOTECHNOLOGIA 2008 Honorowym Patronatem objął Waldemar Pawlak - Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Gospodarki.
www.exposilesia.pl