Data rozpoczęcia
2011-04-08
Data zakończenia
2011-04-10
Miejsce
Kraków

WIOSNA 2011 - Krakowskie Targi Budownictwa
WIOSNA - Krakowskie Targi Budownictwa
XXXVII Krakowskie Targi Budownictwa WIOSNA 2011 odbędą w dniach 08-10 kwietnia 2011 r. w Centrum Targowym – Chemobudowa - Kraków S.A.

Są to największe Targi Budownictwa w Małopolsce, które wpisały się na stałe w ogólnopolski kalendarz targowy.

Zakres tematyczny Targów obejmuje wszystkie zagadnienia związane z branżą budowlaną . Na targach firmy zaprezentują nowoczesne materiały i technologie stosowane w budownictwie, usługi projektowe i usługi budowlane ,maszyny i urządzenia.

Bogata oferta wyrobów prezentowanych na targach będzie tradycyjnie nagradzana w Konkursach : na Najlepszy Wyrób Prezentowany na Targach oraz o „Złoty Kask” przeprowadzony przez Polską Izbę Przemysłowo – Handlową Budownictwa .

Podczas Targów odbędą się imprezy towarzyszące:
- Konferencja Naukowo-Techniczna: OGÓLNOPOLSKIE FORUM ODNAWIALNYCH ZASOBÓW , ŹRÓDEŁ I TECHNOLOGII ENERGETYCZNYCH –EKOENERGETYKA 2011 (8.04.2011-piątek) zorganizowana przez Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki oraz katedrę Energetyki i Ochrony Środowiska AGH Kraków
- Seminarium BUDOWNICTWO DREWNIANE (9.04.2011-sobota) zorganizowane przy współpracy ze Stowarzyszeniem „ Dom Drewniany”
- Seminarium "Przygotowanie pracowników do pracy w budownictwie" ( 8.04.2011-piątek) przygotowane przez PIP Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie

Oferta targowa wzbogacona zostanie seminariami, wykładami, pokazami, spotkaniami branżowymi organizowanymi przez Wystawców.

Na ubiegłorocznych Targach Budownictwa było 250 wystawców, a imprezę odwiedziło ponad 5 000 osób.

Organizator:
Centrum Targowe Chemobudowa - Kraków S.A.
www.centrumtargowe.com.pl