Data rozpoczęcia
2011-03-05
Data zakończenia
2011-03-06
Miejsce
Warszawa

Wiosenne Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 2011
Targi Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE
to największa i najpoważniejsza impreza targowa dedykowana szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości, a Murator EXPO to niekwestionowany lider wśród organizatorów targów w Polsce.

Premierowa edycja Targów Nieruchomości Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE odbyła się jesienią 2001 roku w Hali Warszawianki, kolejne - już na warszawskim Torwarze. Targi odbywały się dotychczas trzy razy w roku. Począwszy od 2007 roku planujemy organizację czterech edycji targów rocznie w Warszawie. Planujemy ponadto wprowadzenie regionalnych edycji imprezy w większych miastach Polski. Targi Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE organizujemy pod patronatem najwyższych władz resortowych, prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, uznanych na rynku organizacji i stowarzyszeń branżowych, przy promocyjnej współpracy wiodących ogólnopolskich, regionalnych i branżowych mediów.

Niezmiennie naszym celem jest możliwie pełna prezentacja oferty rynku mieszkań, domów i kredytów oraz wszechstronna pomoc inwestorom w bezpiecznym pokonaniu drogi do własnego "M". Wierzymy, że zadanie to, niezależnie od zmieniającego się rynku, wypełniamy zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów - Wystawców i Publiczności.

Targach Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się w 2011 roku w czterech edycjach:

* 5-6 marca
* 16-17 kwietnia
* 10-11 września
* 19-20 listopada

Szczegóły: www.targimieszkaniowe.pl

Źródło: ''