04.06 br. - dzień był przepiękny – wiosna, słońce, zielona trawa… Okolica również – znaleźliśmy się w ośrodku „Reco” w Wenecji – miejscowości położonej pod Żninem. Klientów i współpracowników VTS Clima z regionu kujawsko-pomorskiego oraz poznańskiego przywitano melodiami zespołu „Drewutnia” z Lublina, który towarzyszył nam przez resztę dnia.

Po pasowaniu na rycerza sprawnie podzielono uczestników na 7 drużyn i wówczas… do boju!
Trafiłam do drużyny „żółtych koni”. By zdobyć nagrody, można było spróbować swoich sił w rozmaitych konkurencjach: chodzenie po linie, wspinaczka na wieżę ze skrzynek, wspinaczka po siatce, strzelanie z łuku, trafianie włócznią do celu, rzut podkową i inne konkurencje sprawiły, iż nikt się nie nudził. Na zdjęciach można zobaczyć, jakie trudy znosiliśmy i jaką wykazywaliśmy się odwagą!
Na tych, których nie interesowała rywalizacja, czekał poczęstunek oraz…mecz Polska-Korea (tak tak VTS postarała się - były ekrany i transmisja TV; a mecz? nie oglądając go nie straciłam ochoty do walki – bynajmniej zdążyłam w tym czasie zdobyć 10 punktów dla „żółtej” drużyny!).
Nad atmosferą całej imprezy czuwali doskonale przygotowani kucharze, serwujący przeróżne potrawy z grilla, piwo i muzyka.
Na pikniku można również było poddać się chwili pozowania. Spod ołówka rysownika karykaturzysty wyszły różne okropności…
Pod żółtym namiotem na wielkiej łące w krótkich słowach przedstawiono przybyłym rycerzom najnowszą centralę kompaktową Clima Space oraz inne nowinki techniczne i – zapewniam – nie było nudzenia!
Cała impreza była świetną okazją do zapoznania się z nowinkami firmy, spotkania starych znajomych, a także do poznania nowych ludzi z branży, wymiany kontaktów i informacji. Wszystko to w bardzo miłej atmosferze, której sprzyjała aura.
Wracaliśmy zmęczeni, jednak na wszystkich twarzach malował się uśmiech. Udana zabawa - gratuluję!

Aldona Rybka
P.S. w czerwcu br. odbędzie się jeszcze kilka takich spotkań – informacje: vtsclima@vtsclima.com