Firma Winterwarm Polska Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat Ogólnopolskiego Programu Wiarygodna Firma. Gratulujemy!

Winterwarm Polska - spółka o certyfikowanej wiarygodności
Po przeprowadzeniu weryfikacji wiarygodności i jakości w zakresie obsługi klienta, Winterwarm Polska Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat Wiarygodności Ogólnopolskiego Programu Wiarygodna Firma.


Program Wiarygodna Firma wspiera rzetelne i wiarygodne przedsiębiorstwa w budowie oraz wzmacnianiu pozytywnego wizerunku wśród klientów, dostawców i pracowników.

Winterwarm Polska Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat, który potwierdza wiarygodność i rzetelność firmy oraz zaświadcza o stosowaniu najwyższej jakości w zakresie obsługi klienta.

Autentyczność i aktualność certyfikatu można potwierdzić w bazie danych certyfikowanych firm Programu Wiarygodna Firma: http://www.wiarygodna-firma.pl/winterwarm-polska-sp-z-oo-0

Program Wiarygodna Firma
Całkowity koszt udziału w Programie to 250 zł, uczestnicy nie ponoszą comiesięcznych kosztów abonamentu oraz innych opłat.

O firmie Winterwarm Polska
Winterwarm PolskaWinterwarm Polska jest krajowym przedstawicielem holenderskiej grupy Winterwarm BV producenta światowej klasy systemów grzewczych dla obiektów wielkokubaturowych i budynków użyteczności publicznej.
Winterwarm Polska w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz urządzeń grzewczych, grzewczo-wentylacyjnych oraz przegród technicznych i przeciwpożarowych (drzwi, bramy, napędy).
Ponadto oferuje usługi z zakresu serwisu i konserwacji, a także wynajmu urządzeń grzewczych, osuszających, drzwi technicznych, drzwi przeciwpożarowych, bram na czas budowy. Niedawno Spółka Winterwarm Polska uzyskała autoryzację - certyfikat umożliwiający serwis i konserwację systemów detekcji gazów największego polskiego producenta - firmy Gazex. Więcej na www.winterwarm.pl