Wydawnictwo Verlag Dashofer proponuje: "Wilgoć, Pleśnie i Grzyby w budynkach" - praktyczny poradnik na płycie CD.Poradnik ten przeznaczony jest dla firm i osób, które chcą skutecznie zapobiegać lub likwidować zagrożenia biologiczne w budynkach. Kompleksowo omawia problematykę powstawania wilgoci, pleśni i grzybów we wnętrzach obiektów budowlanych.
W poradniku zostały przedstawione metody diagnozowania i zwalczania zanieczyszczeń biologicznych. Szeroko omówiono także zagadnienia związane z utrzymaniem w budynkach właściwej wilgotności, która jest najważniejszym czynnikiem przy powstawaniu pleśni i grzybów.
Wiele uwagi poświęcono więc wentylacji oraz metodom jej kontrolowania, a także problemom jakości powietrza wewnętrznego. W poradniku znalazły się także informacje na temat korozji mikrobiologicznej materiałów budowlanych wraz z opisem metod zapobiegania oraz usuwania objawów korozji.
Publikacja w formie elektronicznej została przygotowana przez zespół specjalistów z wydziałów Inżynierii Środowiska oraz Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Autorzy, łącząc wiedzę teoretyczną z bogatym doświadczeniem zawodowym, stworzyli przystępnie napisany poradnik, z którego korzystanie będzie pomocne zarówno dla inżynierów, jak i osób niezwiązanych z branżą.
Tytuł: Wilgoć, Pleśnie i Grzyby w budynkach
Forma: CD-ROM, ok. 300 str. A5
Cena: 99,00 zł + koszty wysyłki + 0,88 zł VAT (na CD-ROM)
Spis treści: zobacz
Do kupienia w sklepie budinfo.pl


Ogłoszenie płatne