Sprawdź olej w sprężarce - unikniesz jej uszkodzenia! Tester zakwaszenia oleju ACID-DETECTOR teraz za jedyne 27 zł!

WIGMORS: Tester zakwaszenia oleju ACID-DETECTOR za 27 zł
Sprawdź jakość oleju w sprężarce
Zakwaszenie układu to jeden z głównych powodów spalenia uzwojenia silnika sprężarki. Odpowiednio wcześnie wykryte pozwala zapobiec konieczności wymiany sprężarki lub jej remontu. Jest to szczególnie ważne w przypadku układów, w których doszło już do spalenia uzwojenia silnika, gdyż to zawsze powoduje wytworzenie się dużej ilości kwasu. Kwas w układzie może jednak powstać również w inny sposób (dowiedz się więcej).
Więcej informacji o produkcie (po otworzeniu strony wybierz odpowiednią zakładkę).
Sprawdź jakość oleju w sprężarce
STUPROCENTOWA SKUTECZNOŚĆ
Acid-Away całkowicie neutralizuje nawet najmniejsze ilości kwasu w oleju i utrzymuje zerowy poziom zakwaszenia przed długi czas od zastosowania (do kilku lat). Zapobiega uszkodzeniu uzwojenia silnika sprężarki, nawet jeśli wcześniej zdarzało się to kilkakrotnie. Stosowany profilaktycznie chroni elementy instalacji przed korozją i platerowaniem. Wszechstronnie i z sukcesem przetestowany w różnorodnych systemach, także o bardzo silnym zakwaszeniu, w sprężarkach wielu producentów, różnego typu i wielkości. Bez porównania bardziej skuteczny niż płukanie instalacji.

BEZPIECZEŃSTWO STOSOWANIA
Bezpieczny dla wszystkich materiałów używanych w konstrukcji sprężarek oraz pozostałych elementów instalacji. W żaden sposób nie działa szkodliwie nawet przy 40-krotnym przekroczeniu zalecanej dawki.

ŁATWOŚĆ UŻYCIA
Wystarczy wprowadzić do karteru sprężarki przed napełnieniem układu lub wpompować ręcznie do przewodu cieczowego razem z olejem.

WSZECHSTRONNOŚĆ ZASTOSOWANIA
Do wszystkich instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych, bez względu na typ i rozmiar sprężarki. Do stosowania po spaleniu uzwojenia silnika sprężarki lub profilaktycznie.

Więcej informacji o produkcie (po otworzeniu strony wybierz odpowiednią zakładkę).

Warunki promocji Acid-Detector (Acid-Detector for Poe):
- podana cena jest ceną cetto loco Wrocław lub dowolny oddział Wigmors
- promocja obowiązuje do do odwołania
- od ceny promocyjnej nie przysługują żadne dodatkowe upusty


Źródło: Wigmors