Wigmors jest przedstawicielem w Polsce amerykańskiej formy Rectorseal Corporation - producenta profesjonalnych środków do czyszczenia i dezynfekcji urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

WIGMORS: Nowy zestaw do dezynfekcji i czyszczenia
Nowy zestaw do dezynfekcji i czyszczenia

COIL DISINFECTANT Europe

Środek o działaniu dezynfekującym, czyszczącym i dezodoryzującym. Niszczy bakterie, grzyby oraz pleśń. Niweluje nieprzyjemny zapach. Przeznaczony do parowników klimatyzatorów oraz innych lamelowych wymienników ciepła, tac ociekowych, pomp ciepła, kanałów wentylacyjnych, filtrów powietrza a także wszelkich nieporowatych powierzchni, włącznie ze ścianami i podłogami. Może być użyty do powierzchni mających kontakt z żywnością.
Niszczy najczęściej występujące w układach klimatyzacji drobnoustroje, włącznie z bakterią Legionella pneumophila - odpowiedzialną za groźną dla życia legionellozę. Pozwala ponadto zapobiegać wielu innym chorobom i dolegliwościom oraz alergiom.
Nie zawiera składników szkodliwych dla zdrowia. Posiada atest PZH, wpisany do rejestru produktów biobójczych.

HYDRONETKA 5l

Wyposażona w teleskopową lancę, wysuwaną do długości 135 cm., zakończoną obrotową końcówką rozpylającą. Zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających pracach wykonywanych w przemyśle, w serwisach, warsztatach, myjniach samochodowych itd. Jest odporna na wszelkiego rodzaju chemikalia oraz silne detergenty używane w przemyśle.
Kwasoodporna lanca, uszczelnienia vitonowe (całkowicie obojętne w reakcji z agresywnymi środkami chemicznymi) oraz bardzo wytrzymały zbiornik wysokociśnieniowy gwarantują, że urządzenie wytrzyma najcięższe zadania, a użytkownik będzie w pełni bezpieczny. Dodatkowymi zaletami jest wzmocniona pompa oraz zastosowany system przeciwpyłowy. Posiada pojemność roboczą 5 l.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI O COIL DISINFECTANT

ZAMÓW ZESTAW W SKLEPIE INTERNETOWYM WIGMORS


Warunki oferty:
- podana cena jest ceną netto loco Wrocław lub dowolny oddział Wigmors
- oferta ważna do odwołania
- płatność gotówką, kartą płatniczą lub w formie przedpłaty na konto; stali klienci - warunki ustalone indywidualnie

Źródło: Wigmors