Aktualne informacje Krajowego Forum Chłodnictwa: nowi członkowie, niższa składka.


Info 1
Nowi członkowie KFCh
[2007-10-04]
4 października do KFCh przyjęto firmę Abatex oraz firmę TeKlim s.c.
Forum zrzesza już 95 firm z 43 miast Polski!
Mamy przyjemność ogłosić, że w dniu 4 października 2007 r. Zarząd KFCh podjął uchwałę o przyjęciu kolejnych dwóch firm w poczet członków Krajowego Forum Chłodnictwa. Są to:

· PW ABATEX Andrzej Pędziwiatr

ul. Jesienna 116, 42-200 Częstochowa

· TeKlim s.c. P. Janowski, P. Młoźniak

ul. Białowiejska 14, 01-458 Warszawa
ABATEX zajmuje się montażem i serwisem typowych urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, jak również autochłodni i sprzętu klimatyzacyjnego w pojazdach. Natomiast TeKlim to wyspecjalizowana firma klimatyzacyjna, dystrybutor m.in. Daikin i Fujitsu; prowadzi montaż i serwis urządzeń. Wkrótce w mediach branżowych podamy więcej informacji o naszych nowych członkach.
Obecnie do Krajowego Forum Chłodnictwa należy 95 przedsiębiorstw z 43 miast Polski.
Info 2
Jeszcze niższa składka KFCh
[2007-10-04]
Firmy przyjęte do Forum w ostatnim kwartale br.
zapłacą za 2007 r. tylko połowę standardowej składki.
W dniu 4 października Zarząd KFCh podjął uchwałę zgodnie z którą firmy przyjęte do Krajowego Forum Chłodnictwa w czwartym kwartale br. zostaną poproszone o zapłatę jedynie 50% standardowej składki członkowskiej. Dla małych firm, składka za 2007 r. może więc wynieść zaledwie 125 zł!
Już pierwsza korzyść z przystąpienia do Forum ma wielokrotnie większą wartość, nawet w wymiarze czysto finansowym. Ta korzyść to bezpłatna publikacja informacji o nowym członku KFCh na łamach ogólnopolskiego miesięcznika branżowego "Technika Chłodnicza i Klimatyzacyjna": tysiąc słów + dane teleadresowe + logo + zdjęcie szefa firmy, jeśli sobie tego życzy... Z kolejnych znaczących upustów można skorzystać uczestnicząc w szkoleniach w regionalnych Centrach Szkoleń i Certyfikacji KFCh oraz aktywnie wykorzystując współpracę Forum z wywiadownią gospodarczą Creditreform, jedną z kluczowych tego typu firm działających w Polsce.
Warto także przypomnieć, że składki członkowskie wpłacane na rzecz KFCh można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów, przez co ich realny koszt jest jeszcze o prawie 20% niższy.

Przyłącz się do nas!

Zapraszamy!

Krajowe Forum Chłodnictwa
Związek Pracodawców
ul. Zamieniecka 25, 04-158 Warszawa
tel.: 0600 281 279, faks: (022) 201 21 23
biuro@forum-chlodnictwa.org.pl
www.forum-chlodnictwa.org.pl