Inwerterowe systemy LG MULTI V umożliwiają podłączenie, poprzez przewody z czynnikiem chłodniczym, różnych jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej.

Wienkra przedstawia: Systemy MULTI V LG
Systemy
LG MULTI V
zapewniają wyjątkową oszczędność energii, a prostota instalacji znacznie ułatwia proces projektowania i montażu systemu. LG stworzyło jednostki wewnętrzne, które idealnie komponują się z każdym wnętrzem. Innowacyjny sposób nawiewu powietrza i najniższy poziom hałasu zapewniają komfort w pomieszczeniu.

MULTI V MINI może być z powodzeniem instalowany w małych biurach i sklepach. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu, system ten zapewnia komfortowe warunki w pomieszczeniu.

Znajdujący różnorodne zastosowanie MULTI V Heat Recovery umożliwia swobodną kontrolę strefową zapewniając użytkownikom maksimum wygody.

MULTI V SPACE II jest idealnym rozwiązaniem dla luksusowych i wyrafinowanych stylistycznie wnętrz w estetycznych architektonicznie budynkach.

MULTI V II WATER jest skutecznym i bezpiecznym systemem, charakteryzującym się dużą wydajnością niezależnie od warunków takich jak temperatura otoczenia czy wysokość budynku.

MULTI V
Źródło: WIENKRA