Do wyboru 4 kolory panelu przedniego LG Art Cool.

WIENKRA: Indywidualny styl z ART COOL
ART COOL łączy sztukę z technologią. Klimatyzatory LG serii ART COOL zostały nagrodzone za oryginalny design prestiżowymi nagrodami International Forum Design Award, Reddot Design Award i G Mark.

Rewolucyjna jednostka wewnętrzna klimatyzatora ART COOL Galeria teraz na zamówienie frontu panela w jednym z czterech kolorów:
Art Cool Galeria - panele
- srebrnym
- złotym
- czerwonym
- białe srebro.

Luksusowy klimatyzator LG z serii Art Cool Galeria to jednostka typu split z inverterem, która ekonomicznie schłodzi i ogrzeje każde wnętrze. Rewolucyjny Art Cool z możliwością wymiany zdjęcia umożliwia łatwą zmianę wyglądu klimatyzatora w każdej chwili, kiedy tylko zechcesz. Art Cool został zaprojektowany jako dzieło sztuki, realizując nową koncepcję trójstronnego wypływu powietrza: powietrze nawiewane jest do pomieszczenia równomiernie z 3 stron - z przodu i po bokach.

Klimatyzatory serii ART COOL występują w 2 wydajnościach:
- A09AW1 - wydajność chłodnicza 2,7 kW i grzewcza 3,5 kW
- A12AW1 - wydajność chłodnicza 3,5 kW i grzewcza 4,2 kW.

Unikalny system oczyszczania powietrza NEO-Plasma jest wyposażony w 7 filtrów, gdzie powietrze przechodzi 5-etapowy proces oczyszczania. W trakcie tego procesu usuwany jest kurz, pleśń, niemiłe zapachy i dym papierosowy. System inverterowy wykorzystuje sprężarkę o zmiennej prędkości obrotowej, dostosowującą ilość czynnika chłodniczego do potrzeb aktualnie panujących w pomieszczeniu, dzięki czemu zużycie energii spada o około 44%, a poziom hałasu jest minimalny.

Art Cool LG
Źródło: WIENKRA