Pierwsza edycja programu lojalnościowego Danfoss zakończona. Zwycięzcą nagrody głównej został Pan Jarosław Mierzwa.
Laureat konkursu odjechał nowym samochodem Dacia Logan Kombi. Pan Jarosław systematycznie brał udział w kolejnych konkursach numerów, a także przygotował propozycję oferty na bezprzewodowy system ogrzewania domu piętrowego. Jego projekt okazał się bezkonkurencyjny.
Szczęśliwy zwycięzca jest właścicielem firmy zajmującej się instalacjami grzewczymi
oraz wodno-kanalizacyjnymi. W branży działa od połowy lat 80-tych.
„GPS Strefa Instalatora” to program lojalnościowy stworzony dla instalatorów oraz firm instalatorskich, wykorzystujących produkty Danfoss (z działu ogrzewnictwa, wentylacji i klimatyzacji). Wszyscy uczestnicy programu otrzymują biuletyn „Strefa Instalatora”, zawierający praktyczne porady oraz nowości branżowe. Aktywny udział w konkursie mogą brać również rodziny instalatorów.
W strefie instalatora każdy znajdzie coś dla siebie. Już niedługo druga edycja programu, a w niej zupełnie nowe możliwości, atrakcje oraz nagrody.


Danfoss Sp. z o.o. powstał w 1991 roku i jest częścią międzynarodowej Grupy Danfoss z siedzibą w Danii. Oferuje produkty i rozwiązania techniczne bazujące na mechanice oraz elektronice.
Danfoss jest ogólnoświatowym producentem urządzeń regulacyjnych i kontrolno-pomiarowych, ta także dostawcą usług i rozwiązań dla wielu dziedzin gospodarki. Firma oferuje produkty z takich sektorów jak: Chłodnictwo i Klimatyzacja, Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo i Wentylacja, Przemysł oraz Gospodarka wodno-ściekowa. Klientami Danfoss są zarówno inwestorzy, projektanci, instalatorzy jak i klienci indywidualni.
Globalnie firma zatrudnia ponad 21 000 pracowników w tym w Polsce ponad 850 osób.
Według badań przeprowadzonych przez Instytut Reputacji i opublikowanych w tygodniku Forbes - Danfoss jest 12-tą firmą na świecie pod względem reputacji.
Źródło: Danfoss Sp. z o.o.