29 października br. uroczyście przedstawiono Laureatów V edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”, VI edycji konkursu „Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości”, IX edycji konkursu „Mazowiecka Firma roku” oraz V edycji konkursu „Perły Medycyny”.

Wielka Gala - Polska Przedsiębiorczość 2011
Organizatorzy przedsięwzięcia „Polska Przedsiębiorczość 2011” to Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.

Wielka Gala - Polska Przedsiębiorczość 2011Połączenie tych przedsięwzięć jest szczególne, wskazuje bowiem na szereg cech łączących naszych Laureatów, reprezentujących jednakże różne branże. Bez wątpienia Laureaci to podmioty, które nadają ton rozwoju nie tylko polskiej przedsiębiorczości, ale również polskiej gospodarce.

Konkursy mają charakter cykliczny i jak co roku adresowane są do wszystkich firm i przedsiębiorców z sektora budownictwa, do samorządów, zakładów opieki medycznej i firm działających na rynku medycznym oraz innych firm i przedsiębiorstw z Mazowsza, niezależnie od charakteru własności zakładu pracy, jego wielkości czy liczby zatrudnionych pracowników.

Nagrody w konkursach to prestiżowe tytuły. Doceniane przez Kapitułę produkty, usługi, technologie, procesy oraz metody organizacji i zarządzania, przodują w dziedzinie biznesu. Działania promocyjne pomogą liderom w jeszcze lepszym rozwoju poprzez budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, zmierzający do podniesienia ich konkurencyjności na rynkach krajowych i zagranicznych.
Wierzymy, że udział w tych niezwykle prestiżowych przedsięwzięciach okaże się sukcesem będącym uwieńczeniem ciężkiej pracy Laureatów.

Wielka Gala - Polska Przedsiębiorczość 2011. Fot. Europa 2000 Consulting
Uroczystość z udziałem przeszło 600 gości, tym razem prowadzona przez Krzysztofa Ibisza oraz Tomasza Kammela, zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów oraz świata polityki i kręgów biznesu. Po części oficjalnej nadszedł czas na zabawę, a nasi goście bawili się przy muzyce gwiazd wieczoru: Michała Wiśniewskiego z zespołem „Ich Troje” oraz Joanny Bartel.

Stałym punktem uroczystości jest aukcja charytatywna, z której dochód przeznaczony jest na wsparcie stowarzyszenia „Budzimy Nadzieję” z Drzewicy, działającego na rzecz osób niepełnosprawnych.
Działania promocyjne wspierane są wydaniem publikacji "Almanach Polskiej Przedsiębiorczości”, która prezentuje Laureatów Konkursów, a rozpowszechniana będzie wśród administracji rządowej i samorządowej, największych firm w Polsce, na targach oraz wśród firm nominowanych i ich kluczowych klientów.

ORGANIZATOR: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług, Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.

Szczegółowych informacji udziela biuro konkursów:

Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.
ul. Popas 7, 02-196 Warszawa
tel./fax.: (022) 609 18 10, e- mail sekretariat@europa2000.pl

Zapraszamy na strony: www.orlybudownictwa.pl, www.samorzady.org, www.firmaroku.pl, www.perlymedycyny.pl

Wielka Gala - Polska Przedsiębiorczość 2011. Fot. Europa 2000 ConsultingWielka Gala - Polska Przedsiębiorczość 2011. Fot. Europa 2000 ConsultingWielka Gala - Polska Przedsiębiorczość 2011. Fot. Europa 2000 ConsultingWielka Gala - Polska Przedsiębiorczość 2011. Fot. Europa 2000 Consulting
Laureaci konkursu „Orły Polskiego Budownictwa 2011”


BIURA ARCHITEKTONICZNE, PROJEKTOWE I GEODEZYJNE

I Nagroda „LEVEL” Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe Sp. z o.o.
II Nagroda Geotronics Polska Sp. z o.o.

BUDOWNICTWO KOMERCYJNE, SPORTOWE I UŻYTECZNOŚCI SPORTOWEJ

I Nagroda Alles Cool Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Jacek Stempin
II Nagroda „ANBUD” Firma Remontowo-Budowlana Andrzej Łykowski
III Nagroda Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane STEBUD Stefan Pustelnik

BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE

I Nagroda PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.
II Nagroda IZDEBSKI Przedsiębiorstwo Budowlane
III Nagroda Przedsiębiorstwo Budowlane „MOLBUD” Sp. z o.o.

BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I SPECJALISTYCZNE

I Nagroda TRASKO-INWEST Sp. z o.o.
II Nagroda Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.
III Nagroda TMT Wadowice Sp.j.

GENERALNY WYKONAWCA

I Nagroda Polimex-Mostostal S.A.
II Nagroda Alstal Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K.
III Nagroda Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Wyróżnienie Jaekel-Bud-Tech Sp. z o.o.
Wyróżnienie Mermaid Construction Sp. z o.o.

INFRASTRUKTURA INŻYNIERYJNA, DROGOWA, KOLEJOWA I ENERGETYCZNA

I Nagroda Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A. w Gliwicach
II Nagroda Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.
III Nagroda Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe „EKO-TRANS” Grażyna Orłowska, Henryk Orłowski Sp.j.

INWESTOR

I Nagroda Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.
Wyróżnienie Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piekarach Śląskich

INWESTOR ZASTĘPCZY

I Nagroda KORPORACJA RADEX S.A.

MATERIAŁY BUDOWLANE – PRODUCENCI

I Nagroda ELPLAST+ Sp. z o.o.
II Nagroda Barosz-Gwimet Sp. z o.o.
III Nagroda P.P.H.U. Stropex Sp.j. Renata Bruzi, Krzysztof Bruzi

Wyróżnienie WZD Spółka z o.o.

MATERIAŁY BUDOWLANE – DYSTRYBUCJA

I Nagroda TUPLEX Sp. z o.o.

MODERNIZACJA OBIEKTÓW

I Nagroda ART4home Sp. z o.o.
II Nagroda INWESTBUD Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
III Nagroda Zgierska Spółdzielnia Mieszkaniowa

STOLARKA BUDOWLANA

I Nagroda OKPOL Sp. z o.o.
II Nagroda Vetrex Sp. z o.o.
III Nagroda Dudek H&H

Wyróżnienie Masonite PL Sp. z o.o.

USŁUGI DEWELOPERSKIE

I Nagroda „AGRO-MAN” Sp. z o.o.
II Nagroda Dolcan S.A.
III Nagroda Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH-BUD Sp. z o.o.

Wyróżnienie Family House Sp. z o.o.
Wyróżnienie Zakład Budowlany "SIEMASZKO" Lesław Siemaszko

NAGRODA SPECJALNA - ZŁOTY ORZEŁ

Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane „GWARANT” Eugeniusz Zieliński za wkład w rozwój architektoniczny ziemi otwockiej oraz za budowanie pozytywnego wizerunku polskich firm deweloperskich

USŁUGI DLA BUDOWNICTWA

I Nagroda Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim
II Nagroda Simple S.A.
III Nagroda Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „TECHPOL” Kruk Sławomir

WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

I Nagroda ART4home Sp. z o.o.
II Nagroda Zakład Stolarski Andrzej Myziak
III Nagroda KOPERFAM Sp. z o.o.

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

I Nagroda Zarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
II Nagroda Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Władysława Jagiełły w Łodzi
II Nagroda Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „Energetyka” w Warszawie
III Nagroda Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych” w Poznaniu

Źródło: Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.