Lato cały rok w Twoim domu z grzejnikiem KOS

Letnie ciepło przemija, a my nadal żyjemy wspomnieniami słonecznych wakacji spędzonych w Grecji. Teraz możesz zadbać o komfortową temperaturę w mieszkaniu, postawić na funkcjonalność grzejnika Kos i cieszyć się ciepłem przez cały rok.

Komentarze: 0

Czym jest wentylacja grawitacyjna?

Jedną z ważniejszych kwestii podczas budowy domu, jest jego odpowiednie wykończenie, a tym samym zapewnienie bezpiecznych i naturalnych warunków wentylacji. Będą one miały istotny wpływ na codzienne funkcjonowanie mieszkańców.

Komentarze: 0

Czym są nawiewniki ścienne i jak je usystematyzować?

Głównym zadaniem nawiewników (nawietrzaków) ściennych jest dostarczenie przez ścianę zewnętrzną budynku bezpośrednio do pomieszczenia, dużej ilości świeżego powietrza oraz zapewnienie jego filtracji.

Komentarze: 0

Zasada działania łańcucha łukowego

Automatyka okienna, stosowana zarówno w systemach naturalnej wentylacji, jak i oddymiania, może być praktycznie niewidoczna. Napęd CDC firmy D+H montuje się w zależności od potrzeb – nawierzchniowo lub wewnątrz profilu okna. Drugi wariant...

Komentarze: 0

Hałas w instalacji wentylacyjnej – wentylator vs hałas

Dawniej istniało przeświadczenie, że ludzkie ucho jest mniej wrażliwe na hałas niskiej częstotliwości, co oznaczałoby, że hałas emitowany przez urządzenia wentylacyjne czy klimatyzacyjne nie powinien wpływać na komfort życia. Dziś...

Komentarze: 0