Jak bezpiecznie czyścić klimatyzację?

Wszystkie urządzenia wymagają odpowiedniej konserwacji i czyszczenia, podobnie jest w przypadku klimatyzatorów. Na wydajność systemu klimatyzacji wpływają przede wszystkim regularne przeglądy, które jednocześnie pośrednio oddziałują na...

Komentarze: 0

Przegląd przepustnic wentylacyjnych

Przepustnica to jeden z elementów tworzących system wentylacyjny, biorący udział w rozprowadzaniu powietrza. Jej zadaniem jest regulacja i odcinanie dopływu powietrza w przewodzie wentylacyjnym. Poprzez zmianę położenia przepustnicy steruje...

Komentarze: 0

Lato cały rok w Twoim domu z grzejnikiem KOS

Letnie ciepło przemija, a my nadal żyjemy wspomnieniami słonecznych wakacji spędzonych w Grecji. Teraz możesz zadbać o komfortową temperaturę w mieszkaniu, postawić na funkcjonalność grzejnika Kos i cieszyć się ciepłem przez cały rok.

Komentarze: 0

Czym jest wentylacja grawitacyjna?

Jedną z ważniejszych kwestii podczas budowy domu, jest jego odpowiednie wykończenie, a tym samym zapewnienie bezpiecznych i naturalnych warunków wentylacji. Będą one miały istotny wpływ na codzienne funkcjonowanie mieszkańców.

Komentarze: 0

Czym są nawiewniki ścienne i jak je usystematyzować?

Głównym zadaniem nawiewników (nawietrzaków) ściennych jest dostarczenie przez ścianę zewnętrzną budynku bezpośrednio do pomieszczenia, dużej ilości świeżego powietrza oraz zapewnienie jego filtracji.

Komentarze: 0