Oczyszczacze powietrza w ofercie marki Gree

Marka Gree od lat przywiązuje wielką wagę do ekologii i dbałości o czystość powietrza. Do oferty w tym roku dołączyły najwyższej jakości oczyszczacze powietrza, które mogą uchronić klientów od wielu problemów zdrowotnych.

Komentarze: 0

Nowe energooszczędne jednostki VRF Eco Extreme od Panasonic

Firma Panasonic rozszerzyła swoją ofertę zasilanych elektrycznie układów typu VRF o nową serię ECOi EX. Produkty wyróżnia niezwykle wysoka efektywność energetyczna oraz możliwość pracy w skrajnych temperaturach.

Komentarze: 0

Nowe kurtyny powietrzne HAVACO DELTA

W ofercie firmy Ventia znalazła się nowa seria urządzeń DELTA. Nowość zapewnia wysoki standard, oszczędność energii i odpowiedni komfort termiczny.

Komentarze: 0

Pompy ciepła Panasonic Aquarea H z nowym panelem sterowania

Niedawno uruchomiona linia pomp ciepła powietrze-woda Aquarea generacji H od Pansonic zyskała nowy panel sterowania. Dzięki niemu możliwe jest odłączenie sterownika od jednostki i zamontowanie go w dowolnym pomieszczeniu. Wbudowany czujnik...

Komentarze: 0

Jak ułatwić pracę instalatorowi klimatyzacji?

Kolorowe kontrolki, migające diody, nieznane kody błędów to naturalne zmartwienia większości serwisantów instalacji klimatyzacyjnych. Jak usprawnić pracę instalatorów, by uruchomienie, serwis czy diagnostyka VRF były prostsze?...

Komentarze: 0