Klimor USA jubileuszowo na AHR EXPO 2018 w Chicago

Klimor USA, Inc. – spółka-córka dedykowana do sprzedaży systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych marki Klimor w Ameryce Północnej – po raz drugi wzięła udział w AHR Expo, największych na świecie targach branży HVACR.

Komentarze: 0

Muzeum Danfoss ponownie otwarte – teraz w nowoczesnej wersji

Muzeum Danfoss, mieści się w domu, w którym Mads Clausen spędził swoje dzieciństwo, tuż obok siedziby firmy Danfoss w Nordborg. Już wkrótce miejsce zostanie otwarte ponownie. Rolą muzeum prowadzonego przez Fundację Bitten & Mads Clausen...

Komentarze: 0

Afriso z tytułem "DIAMENTY FORBESA 2018"!

Firma Afriso zdobyła tytuł "Diamenty Forbesa 2018" i już po raz trzeci znalazła się w gronie firm o najbardziej dynamicznym wzroście wartości.

Komentarze: 0

Nowoczesne CH Atut w Krakowie z centralami Clima Gold

W listopadzie zeszłego roku, oddano do użytku dwupoziomowy, częściowo przeszklony budynek, w idei convenience shopping center (możliwość dokonania kompleksowych zakupów w jednym miejscu).

Komentarze: 0

Ruszyła kolejna edycja Akademii Lindab!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z zakresu wentylacji i klimatyzacji do udziału w szerokiej ofercie szkoleń opracowanych i przeprowadzonych przez ekspertów firmy Lindab.

Komentarze: 0

80 lat regulatorów Danfoss RT

Presostat Danfoss RT istnieje już 80 lat! Chociaż dziś trudno w to uwierzyć, jak widać zdarzają się rzeczy, które nie ulegają zmianom.

Komentarze: 0