Wigmors: Strefa Projektanta Danfoss

Zapraszamy do skorzystania ze Strefy Projektanta Danfoss wszystkich, którzy zajmują się projektowaniem zaworów pierwszeństwa i BREEAM lub innych aplikacji w infrastrukturze budynkowej lub przemyśle.

Komentarze: 0

Clima Gold znowu wspiera młodych sportowców!

Z przyjemnością informujemy, że w ramach idei wspierania rozwoju utalentowanych młodych sportowców z regionu firmy, Clima Gold podjęła decyzję o wsparciu finansowym Weroniki Pawlak – Mistrzyni Polski w kategorii Juniorek w boksie.

Komentarze: 0

Nowa publikacja FUJITSU 2018

Informujemy, iż dostępna jest nowa rozkładówka FUJITSU „Wyjątkowa klimatyzacja DLA CIEBIE”, w której znajduje się przekrój urządzeń klimatyzacyjnych typu split marki FUJITSU.

Komentarze: 0

Premiery Zehndera na Targach Instalacje 2018

Podczas tegorocznych targów Instalacje w Poznaniu (23-26 kwietnia) firma Zehnder zaprezentuje nowy grzejnik Zehnder Zeno Wing oraz przedstawi rewolucyjne, komfortowe urządzenie grzewcze Zehnder Zenia. Ponadto zostanie także przedstawiona szeroka...

Komentarze: 0

KLIMOR członkiem światowej organizacji Eurovent Association

KLIMOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z początkiem kwietnia 2018 roku otrzymała członkostwo światowej organizacji Eurovent Association, dołączając w ten sposób do grona Eurovent Corresponding Member.

Komentarze: 0