Zobacz siedem największych mitów dotyczących klimatyzacji

Z instalacją klimatyzacji spotykamy się już prawie na każdym kroku, w samochodzie, pracy, a ostatnio także w domu. Jej rosnąca popularność stworzyła wiele mitów dotyczących działania i montażu klimatyzatorów. Przedstawiamy...

Komentarze: 0

Iglotech z tytułem Geparda Biznesu 2016

Firma Iglotech została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem i tytułem Geparda Biznesu przyznanego w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016 przez Instytut Europejskiego Biznesu.

Komentarze: 0

IVENSIS z nową stroną internetową

Marka IVENSIS należąca do THERMOSILESIA ruszyła z nową stroną internetową. Z logo IVENSIS związane są wszelkie akcesoria montażowe dedykowane branży HVAC.

Komentarze: 0

Jaki klimatyzator do domu? Zobacz przegląd rozwiązań i kosztów

Montaż klimatyzatorów w budynkach mieszkalnych to coraz częstsze zjawisko. Dostawcy i firmy instalacyjne zapewniają szereg rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb. W ofercie znajdują się klimatyzatory przenośne, split i multisplit...

Komentarze: 0

Certyfikowane czerpnie powietrza CDH do hal

Pozytywna ocena i weryfikacja stałości właściwości użytkowych dla czepni powietrza CDH to kolejny krok potwierdzający strategię oferowania przez SMAY najwyższej jakości wyrobów budowlanych. Oficjalny certyfikat wyrób otrzymał w czerwcu.

Komentarze: 0

Systemy HVAC w obiektach sakralnych od Clima Gold

W przeszłości większość budynków sakralnych i Kościołów budowano bez ogrzewania. Dziś, postęp, wzrost świadomości i wymagań sprawiły, że obiekty te doposaża się w systemy grzewczo - wentylacyjne.

Komentarze: 0

Przedstawiamy album „Obiekty referencyjne D+H Polska”

Z końcem czerwca ukazał się album, w którym firma D+H prezentuje najciekawsze realizacje z lat 2009-2017, które zostały wyposażone w rozwiązania z zakresu naturalnej wentylacji, oddymiania i sygnalizacji pożarowej.

Komentarze: 0