Nowy serwis internetowy Lindab Polska!

Lindab Polska, producent oraz dystrybutor nowoczesnych produktów i uproszczonych rozwiązań dla budownictwa i wentylacji, zaprasza do odwiedzenia swojej nowej strony internetowej.

Komentarze: 0

Akademia Lindab – ruszyły zapisy na szkolenia!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zdobyciem fachowej wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu wentylacji i klimatyzacji do udziału w kolejnym sezonie szkoleń w ramach Akademii Lindab.

Komentarze: 0

Nowa szkoła i przedszkole na Umultowie z urządzeniami Clima Gold

Za kilka dni rozpocznie się kolejny rok szkolny. Dobiegła końca budowa Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 9 na Umultowie, obejmującego Przedszkole nr 193 i Szkołę Podstawową nr 93 w Poznaniu, który firma Clima Gold wyposażyła w 15...

Komentarze: 0

Konsumencki Lider Jakości dla Junkers-Bosch

Junkers-Bosch otrzymał tytuł „Konsumencki Lider Jakości 2018”, przyznawany na podstawie analizy wyników badań konsumenckich. Polscy konsumenci wyróżnili markę w kategorii pomp ciepła.

Komentarze: 0

Sprawdź mapę dostępności produktów AFRISO!

Wiesz gdzie kupić produkty AFRISO? Teraz możesz sprawdzić mapę dostępności produktów AFRISO, dzięki której w szybki sposób znajdziesz punkt handlowy w Twojej okolicy.

Komentarze: 0

Rittal członkiem i założycielem platformy IoT MindSphere World

Blisko 20 przedsiębiorstw przemysłowych, w tym Rittal i Siemens AG, należy do nowej globalnej organizacji „MindSphere World”, która powstała z myślą o użytkownikach chmurowego, otwartego systemu operacyjnego IoT MindSphere. Założeniem...

Komentarze: 0

Nowy cennik KAISAI 2018/2019

Nowy cennik urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych marki KAISAI na sezon 2018/2019 jest już dostępny!

Komentarze: 0

Nowoczesna galeria handlowa z systemem grzewczym Buderus

Jedną z gwarancji udanych zakupów w centrum handlowym jest panująca w nim komfortowa temperatura. Nowoczesna Galeria Świdnicka posiada ten element udanego biznesu - rozwiązania grzewcze marki Buderus.

Komentarze: 0